یو تجارت
اخبار و مقالات:

چنانچه قصد دارید مقاله هایی در زمینه های مختلف ثبت کنید از این بخش استفاده کنید. ما مقالات شما را در سایت به نمایش می گذاریم.

روشهای کسب درآمد از طریق درج اخبار و مقالات:

1. بازدیدکننده ها می توانند اخبار و مقالات شما را لایک کنند. با هر چند لایک، مبلغی به درآمد شما افزوده می گردد. مقدار درآمد، در پنل شما (بخش اخبار و مقالات) شرح داده شده است.

2.
در صورتی که مسابقه ای برای مقاله راه اندازی کنید، اعضا در مسابقه شما شرکت می کنند و به ازای هر شرکت کننده مبلغی به درآمد شما افزوده می شود (این مبلغ را خود شما تعیین می کنید). برای راه اندازی مسابقه برای هر مقاله می توانید به صفحه ویرایش آن مقاله مراجعه کنید و مسابقه دلخواه خود را راه اندازی کنید.

خبرها و مقالات داغ و پرمخاطب، با گذشت زمان، به خوبی در موتورهای جستجو ایندکس خواهند شد و آمار بازدید از آنها بالاتر خواهد رفت و در نتیجه رتبه آنها بهتر خواهد شد.

بهتر است خبرها و مقالات را از جایی کپی نکنید. فرض کنيد شما مطلبي کپي شده و قديمي يا غير معتبر منتشر کنيد، واضح است که آن مطلب بازديد زيادي نخواهد داشت و امتياز و درآمد زيادي به شما تعلق نخواهد گرفت. ولي اگر مطلب يا مقاله اي باشد که خودتان نوشتيد يا يک مقاله دست اول و داغ باشد، بازديدکننده هاي زيادي از طريق موتورهاي جستجو و ... مطلب يا مقاله شما رو ميبينند و به آن مطلب، امتياز خواهند داد و در مسابقه ای که شما راه اندازی کرده اید شرکت خواهند کرد. درآمد شما کاملا بستگي به اين دارد که چقدر در زمينه نوشتن مقاله، مطلب يا مقاله تبحر داريد. اگر در زمينه ي خاصي مهارت داريد و مي توانيد مقاله اي در رابطه با مهارتتان بنويسيد... اگر مي توانيد مقاله ای داغ و دست اول را پيدا کنيد ... اگر توانايي ترجمه مقالات خارجي را داريد ... اگر با اصول نوشتن مطلب پربازديد و سئو آشنايي داريد ... فرصت را از دست ندهيد.

ترجیحا مقالات متناسب با کار سایت یوتجارت ثبت کنید. مانند فناوری، بازاریابی، علمی و ...

جهت درج خبر یا مقاله به پنل کاربری خود وارد شوید.
عضو یو تجارت هستید؟
تازه وارد هستید؟