یو تجارت
بذر پیچک جنگلی

بذر پیچک جنگلی

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 39,500 تومان
برای خرید 5 عدد به بالا، 4 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

پیچک جنگلی پرچینی همچنین با نام های نیلوفر صحرایی بزرگ و گل نیلوفر پیچ وحشی نیز شناخته می شود، یک گیاه چند ساله و علفی است که به صورت بالارونده رشد می کند. این گیاه دارای پیچک است که دور گیاهان دیگر یا داربست می پیچد و بالا می رود. گیاه به ارتفاع 2 تا 4 متر رشد می کند، اما گاهی اوقات به ارتفاع 5 متر نیز می رسد. برگ ها سبز کمرنگ و نوک تیز هستند و اندازه آن ها 5 تا 10 سانتی متر می باشد.در ادامه با بذرخونه همراه شوید...

گل ها سفید رنگ و شیپوری شکل هستند و قطر آن ها 5 تا 7 سانتی متر است. گل دهی اواخر بهار شروع می شود و تا اوایل پاییز ادامه دارد. این گیاه رشد سریعی دارد و به سرعت می تواند گیاهان یا داربست ها را با شاخ و برگ خود بپوشاند. گیاه پیچک جنگلی تحمل بالایی در برابر سرما دارد و در مناطقی که دمای هوا در زمستان 30- تا 6- درجه سانتی گراد است رشد می کند.

نور: سایه آفتاب
دما: 25 درجه سانتی گراد
خاک: لومی، رسی، شنی
آب: زیاد
مزیت: تحمل سرمای زیاد
منطقه: معتدل، سردسیر

کاشت بذر پیچک جنگلی پرچینی

بذرهای پیچک جنگلی پرچینی در بهار بعد از رفع سرما به طور مستقیم در زمین کاشته می شود. همچنین می توان 4 تا 6 هفته قبل از پایان سرما بذرها را در گلدان کاشت سپس بعد از رفع سرما نهال را به زمین منتقل کرد. از یک خاک غنی با زهکشی خوب برای کاشت بذر استفاده کنید. قبل از کاشت، بذرها را به مدت یک شب در آب بخیسانید. سپس بذرها را در خاک بکارید و آن ها را با خاک بپوشانید. برای کاشت بذر می توان از کمپوست نیز استفاده نمود. بعد از کاشت خاک را مرطوب کنید، خاک را مرطوب نگه دارید ولی آن را خیس نکنید.

در دمای 15 درجه سانتی گراد جوانه زنی 1 تا 3 ماه طول می کشد. در دمای 25 درجه سانتی گراد جوانه زنی کمتر از یک ماه انجام می شود. بذرها را با فاصله 5 سانتی متر از هم بکارید. بعد از اینکه اندازه نهال ها به 7 سانتی متر رسید، فاصله بین نهال ها را به 15 تا 30 سانتی متر برسانید. نهال ها را در یک مکان سایه دار یا سایه آفتاب بکارید. این گیاه همچنین می تواند در مکان های بدون سایه هم رشد کند. گیاه پیچک جنگلی در انواع خاک ها شامل شنی، لومی و رسی رشد می کند. این گیاه رطوبت را دوست دارد، به همین دلیل باید خاک را مرطوب نگه داشت.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر پیچک جنگلی
محصول: بذر پیچک جنگلی
تاریخ به روزرسانی: 1402/8/25
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 39,500 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر پیچک جنگلی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پیچک جنگلی ، بذر پیچک جنگلی ، پیچک ، جنگلی ، بذر ، بذرخونه ، باغ بذر ، بذرفروش ، بانک بذر ، دکتر بذر ، فروشگاه بذر ، بذاورجینال ، بذر پیچک ، پیچ ، بذر پیچ ، بذر پیچک جنگلی پرچینی
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی