یو تجارت
دانلود قرارداد مضاربه - پول از یک طرف تجارت با طرف دیگر

دانلود قرارداد مضاربه - پول از یک طرف تجارت با طرف دیگر


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 816 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 99,000 تومان

معرفی محصول:

طبق  ماده ۵۴۶ قانون مدنی مضاربه عقدي است كه به موجب آن احد متعاملين سرمايه مي دهد با قيد اينكه طرف ديگر با آن تجارت كرده و در سود آن شريك باشند صاحب سرمايه مالك و عامل مضارب ناميده مي شود.
شرایط اساسی در مضاربه به شرح زیر است.
1- در مضاربه حتما باید سرمایه وجه نقد باشد.
2- مضارب نمي تواند نسبت به همان سرمايه با ديگري مضاربه كند يا آن را به غيرواگذار نمايد مگر با اجازه مالك یا همان سرمایه گذار
3- اگر شرط شود كه مضارب ضامن سرمايه خواهد بود و يا خسارات حاصله ازتجارت متوجه مالك نخواهد شد عقد باطل است مگر اينكه به طور لزوم شرط شده باشد كه مضارب از مال خود به مقدار خسارت يا تلف مجانا به مالك تمليك كند

در مورد گارانتی و ضمانتهای این قرارداد بیشتر بدانیم:
الف - این قراداد توسط کارشناس حقوق، مشاور امور حقوقی، کیفری، تجاری و بین المللی، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل تنظیم گردیده لذا از بابت منطبق بودن این قراداد بر مواد قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران کاملا مطمئن باشید.
ب - هر گونه تغییر در مواد قرارداد، افزودن و کاستن تعهدات طرفین و یا تغییر در نوع قرارداد امکان پذیر است. در صورت درخواست تغییر بعد از دانلود با تنظیم کننده قرارداد تماس بگیرید.
پ - حق کپی برداری از نسخه دانلود شده برای موارد مشابه با اجازه تنظیم کننده مجاز است و کلیه حقوق چاپ و نشر برای تنظیم کننده قرارداد محفوظ است و متخلفین تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.
ت - ازموقع دانلود قرارداد شامل سه ماه پشتیبانی رایگان خواهید بود و هر گونه مشکلی که در رابطه با قراداد دارید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.
ث - هزینه ای که بابت این قرارداد می پردازید در مقایسه با هزینه ها، خسارات و زمان تلف شده که برای اثبات خواسته به حق خود بدون قرارداد کامل در دادگاه و سایر محاکم قضایی اقدام خواهید کرد به مراتب بسیار ناچیز است. در این قرارداد سعی شده است با اجتناب از حتی کمترین ضرر و زیان بتوانید به سودی که مد نظرتان هست برسید.
ج - در این قرارداد سعی شده است که شما با داشتن کمترین سطح از اطلاعات حقوقی و با صرف حداقل هزینه و زمان و بدون طرح دعوا در دادگاهها و سایر محاکم قضایی به راحتی با توجه بر مفاد این قراداد به خواسته برحق خود برسید.
هشدار 1 - در صورتی که قرارداد بیشتر از یک برگ باشد امضای تمام ورقه های قرارداد توسط طرفین الزامی است. در صورت عدم امضای همه برگه ها عواقبی برای شما خواهد داشت...
دانلود قرارداد مضاربه - پول از یک طرف تجارت با طرف دیگر
محصول: دانلود قرارداد مضاربه - پول از یک طرف تجارت با طرف دیگر
تاریخ به روزرسانی: 1398/2/11
قیمت: 99,000 تومان
حجم فایل: 816 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09129260397 - 09129260397
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره دانلود قرارداد مضاربه - پول از یک طرف تجارت با طرف دیگر نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: قرارداد، دانلود قرارداد مضاربه، مضاربه، دانلود قرارداد مضاربه ، دانلود قرارداد تجارت شریکی، قرارداد مضاربه، مضاربه باقرارداد، دانلودمضاربه
پشتیبانی: فروشگاه حقوقی و دانلود قراردادها
09129260397 - 09129260397
پشتیبانی