یو تجارت
بذر هندوانه چارلستون

بذر هندوانه چارلستون

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 14,000 تومان

معرفی محصول:

چگونه بذر هندوانه چارلستون بکاریم؟

برای کاشت بذر هندوانه چارلستون مکانی را انتخاب کنید که گیاهتان بتواند نور خورشید را به طور کامل دریافت کند. میزان زیادی کود کشاورزی و کود طبیعی و برگ به زمین تان اضافه کنید، با خاک آن خوب کار کنید، مطمئن شوید که خاک به خوبی میتواند آب را جذب کند.

از کودهای با نیتروژن بالا تا زمانی که هندوانه شروع به گل دادن میکند، پس از آن کود را به کودهای دارای پتاسیم و فسفر بالا تغییر دهید،حتی استفاده از کودهای مایع و برگ مانند نیز توصیه می شود. گیاه هندوانه آبیاری نسبتا زیادی نیاز دارد. حتما در دوره های کوتاه خشک بودن خاک نیز به آن آب اضافه کنید تمام وقت خاک آن را مرطوب نگه دارید.

مهم : نیتروژن بیش از حد رسیدن میوه نیز به تاخیر می افتد . حتی شانس بیمار شدن برگها را نیز شدت می دهد. اگر برگهای زیادی بیمار و آفت زده شوند – شکر به اندازه ی کافی تولید نمی شود و خربزه ها یا هندوانه ها مزه ای مانند خیار ( بالنگ ) را می دهند.

کاشت بذر هندوانه چارلستون

– در خانه: اگر منطقه دارای فصل کاشت کوتاهی میباشد و یا اینکه میخواهید هرچه سریعتر هندوانه شما به نتیجه برسد ، پس بذرها را در ظرف ها یا گلدانهای تکی و جداگانه بکارید. و بعد به محل اصلی منتقل کنید.

-در زمین و باغ : بذر هندوانه چارلستون را تقریبا حدود 2/5 سانتی متر در زیر خاک قرار دهید و آن هارا به صورت ردیفی و با فاصله ای در حدود 90 تا 100 سانتیمتر کشت کنید و ردیفها را 180 تا 220 سانتی متر از هم فاصله دهید.

هندوانه – خیار و کدو بهتر است تا دوسال در آن مکان که قبلا یکی از آنها کاشته شده بود کاشته نشوند،کاشتن در همان نقطه می تواند موجب تحریک آفات و حشراتی شود که برای این گونه محصولات ضرر دارند.

برداشت هندوانه

بیشتر مردم بر روی این میوه به آهستگی ضربه میزنند و صدای تلپ آرومی را میشنوند.

دیگر نشانه ها شامل :

– توقف رشد

– زرد شدن قسمت زیرین میوه

– خشک شدن و چروک شدن ساقه نزدیک پایه میوه

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر هندوانه چارلستون
بذر هندوانه چارلستون
محصول: بذر هندوانه چارلستون
تاریخ به روزرسانی: 1400/1/10
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 14,000 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر هندوانه چارلستون نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر هندوانه چارلستون ، هندوانه ، چارلستون ، بذر ، بذر هندوانه ، هندوانه چارلستون ، آموزش کاشت هندوانه ، آموزش کاشت هندوانه در خانه ، آموزش کشت هندوانه ، بذر CHARLESTON ، بذر Charleston Gray watermelon ، بذر تربوز
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی