یو تجارت
بذر لوبیا متری قرمز امریکایی

بذر لوبیا متری قرمز امریکایی

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 19,500 تومان
برای خرید 5 عدد به بالا، 2 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

لوبیا رشته ای قرمز معروف به لوبیا نیم متری محصول فصل گرم بوده و دوره رشد آن 80 روز می باشد. گرما دوست بوده و در بهار و تابستان کشت می گردد.

در ادامه با بذرخونه همراه شوید...

لوبیاهای دراز که گاهی اوقات لقب لوبیای آسپاراگوس لوبیای نیم متری قرمز، لوبیا نودل قرمز یا لوبیای بلند چینی دارند. این لوبیای شرابی رنگ، محصول بسیار پربازدهی است. این لوبیای بلند که اندازه ای بین 40 تا 50 سانتی‎متر دارد، در قالب خوشه هایی که هریک تا 4 لوبیا دارند، رشد می کند. این گیاهان بسیار سالم هستند و شاخ و برگ زیادی تولید می کنند. رنگ شرابی آن طی فرایند پخت از بین می رود. دانه های آن نیز قرمز هستند. در زیر روش کشت بذر لوبیا رشته ای قرمز در گلدان و مزرعه آمده است.


بذر لوبیا رشته ای قرمز را بهتر است قبل از کاشت خیس نموده (6 تا 12 ساعت کافی می باشد). ابتدا مقداری کود حیوانی پوسیده یا خاک برگ بر روی زمین ریخته و با خاک بستر مخلوط میکنیم.

بهتر است 2 عدد بذر لوبیا رشته ای قرمز را در عمق 3 تا 5 سانتی متر قرار دهیم تا قدرت شکافتن خاک بیشتر شود و بر روی آن خاک نرم می ریزیم و آبیاری سطحی می کنیم. (معمولاً برخی از کشاورزان قبل از کاشت بذر و بعد از گذشت دو روز از آبیاری زمین بذر ها را می کارند و تا قبل از جوانه زدن و دو برگه شدن لوبیا آبیاری نمی کنند تا خاک به اصطلاح سله نکند و لوبیا زودتر سبز شود)

برای کاشت بذر لوبیا رشته ای قرمز در گلدان ، باید گلدان سایز نسبتاً بزرگی را انتخاب نمود و بذر ها را در عمق 5 سانتی متر بکاریم و بعد از آبیاری منتظر سبز شدن گیاه باشیم. طول بوته ی لوبیای رشته قرمز بلند بوده و در باغچه و در گلدان نیاز به قیم یا داربست دارد که میتوان با قرار دادن قطعه ای چوب در خاک گلدان به صورت عمودی کمک به ایستادن گیاه نمود.

برای کاشت در زمین بذر ها را از هر طرف با فاصله ی 30 تا 40 سانتی متر می کارند. لوبیا باید در محیطی کاشته شود که از باد دور باشد و نور زیاد

به طور کلی نیاز آبی لوبیا متوسط است و بهتر است خاک آن همیشه مرطوب باشد ولی غرق آبی نباشد. (سه روز یک بار کافی است)

لوبیا نودلی قرمز بعد از گذشت حدوداً 80 تا 85 روز شروع به باردهی می کند و باید مرتب چیده شود تا محصول بیشتری بدهد، دانه های لوبیا بعد از رسیدن به رنگ مشکی در می آیند.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر لوبیا متری قرمز امریکایی
محصول: بذر لوبیا متری قرمز امریکایی
تاریخ به روزرسانی: 1401/11/20
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 19,500 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر لوبیا متری قرمز امریکایی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (1)
ترتیب
تقی عباسی کد: 203

سلام وعرض ادب بسته های آن چند تایی است

پاسخ
1403/2/19
ans_result_203
کلمات کلیدی: لوبیا متری قرمز امریکایی ، بذرخونه ، بذر سبزیجات ، آموزش کاشت لوبیا در منزل ، آموزش کاشت لوبیا سبز ، بذر لوبیا سان ری آمریکایی ، بذر لوبیا سبز بوته ای ، پرورش Green beans ، خرید اینترنتی بذر لوبیا ، خرید اینترنت
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی