یو تجارت
بذر بنسای کاج زرین

بذر بنسای کاج زرین

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 37,200 تومان

معرفی محصول:

تعداد:10 عدد

کاج زرین آمریکایی یکی از کاج های زیبایی است که بومی قاره آمریکای شمالی می باشد. این کاج به صورت مخروطی رشد می کند یعنی یک کاج زرین بالغ شاخه های کمتری در قسمت بالا تر و شاخه های بیشتری در قسمت پایین تر تنه دارد و مانند یک کوه نوک تیز است. کاج زرین می تواند شرایط سخت محیطی را تحمل کند و همیشه سبز است، برای همین برای بونسای مناسب می باشد. بذر بونسای کاج زرین (آمریکایی) را می توانید به راحتی تهیه کرده و پس از آماده سازی در گلدان مناسب بونسای بکارید. فقط دقت داشته باشید که گلدان مناسب باشد.

محصول : گل لوپین

گلدان مناسبی را که برای کاشت بونسای انتخاب کرده اید با خاک معمولی پر کنید. بذر بونسای کاج زرین (آمریکایی) را پس از آماده سازی در خاک قرار دهید و تا زمانی که جوانه ها از خاک بیرون نزده اند، خاک را با اسپری آب مرطوب نگه دارید. پس اگر بونسای آن را پرورش دادید، لازم نیست نگران رشد کند کاج زرین باشید.

بذر بونسای باید اصلاح ژنتیک شده باشد که خودش بدون دستکاری به بونسای تبدیل شود . این نوع بذر را باغ بذر در اختیار شما قرار میدهد.

بذر بونسای کاج زرین (آمریکایی) را بکارید و یک بونسای زیبا پرورش دهید. مطمئن باشید که ظاهر جذاب و خاص این بونسای نظر همه دوستداران گل و گیاه را به خود جذب می کند. بنابراین برای آبیاری بونسای کاج زرین اجازه بدهید تا خاک سطح گلدان خشک شود و سپس آبیاری کنید. همچنین فقط کافی است خاک گلدان کاملاً خیس شود، نه اینکه باتلاقی باشد. به علاوه هر روز برگ های آن را با اسپری آب مرطوب کنید.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر تا 24 ساعت پس از واریز وجه در روزهای غیر تعطیل توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر بنسای کاج زرین
محصول: بذر بنسای کاج زرین
تاریخ به روزرسانی: 1402/8/5
ابعاد: 200 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 37,200 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر بنسای کاج زرین نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر کاج سفید زرین ، کاج ، بذر ، فروشگاه بذر ، باغ ، باغ بذر ، باغبانی ، بذر بنسای کاج زرین ، کشاورزی ، زراعت ، کاج سفید ، بنسای ، بذر بنسای کاج سفید زرین ، بونسای ، بذرخونه ، بونسای کاج زرین ، انواع بونسای ، بذر کمیاب ، بذر نایاب
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی