یو تجارت
دانلود بررسي اثر بخشي نقاشي بر پيشرفت درس فارسي دانش آموزان

دانلود بررسي اثر بخشي نقاشي بر پيشرفت درس فارسي دانش آموزان


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 387 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 40,000 تومان

معرفی محصول:

چکيده

نقاشي براي كودك فقط يك وسيله بيان براي تجزيه و تحليل، يا توضيح و تشريح موجودات و اشيا نيست بلكه در عين حال وسيله اي است براي بيان زندگي عاطفي او. هنگامي‌كه كودك نقاشي مي‌كشد حالت روحي و احساسات زمان حاضر و نيز احساسات و تحريكات ريشه دار و ژرف تر خود را بيان مي‌كند خطوط مخصوص شخصيتش را هويدا مي‌كند.

آزمون ترسيم آدمك گوديناف يكي از آسانترين عملي ترين و جهاني ترين آزمونهاي تصويري است اين آزمون بوسيله ي عده ي زيادي كد گذاري شده است كه مهمترين آنها خانم فلورانس گوديناف است كه در سال 1920 در ايالت نيوجرسي آمريكا روي چهار هزار كودك آنرا آزمايش كرد در فرانسه نيز دكتر فاي در اين زمينه كار كرده است.

بنابراین با توجه به تاثیری که نقاشی بر روحیه ی کودکان دارد در این پژوهش به بررسی تاثیر نقاشی بر پیشرفت درس فارسی پایه اول ابتدایی پرداخته شد که نتایج ذیل را در بر داشت:

طبق نتایج آماری  همانطور كه ملاحظه گردید بيشترين نمرات بالای 15 مربوط به مربوط به زمانی است که دانش آموزان به کشیدن نقاشی پرداخته اند  (37/677) و نمرات قبل از نقاشی  42/604 نسبت به بعد كمتر مي باشد.وبا توجه به نتایج آماری  مشخص شد كه پراكندگي نمرات قبل  از کشیدن نقاشی (42/604) كمتر از بعد از آن است و اين بدين معناست كه کشیدن نقاشی تاثیر فراوانی بر روحیه و افزایش نمرات دانش آموزان دارد....برای خرید و دریافت پایان نامه زیر گزینه دانلود در پایین فشار دهید بعد پر کردن مشخصات خود و واریز مبلغ از طریق درگاه آنلاین فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت با تشکر.

دانلود بررسي اثر بخشي نقاشي بر پيشرفت درس فارسي دانش آموزان
دانلود بررسي اثر بخشي نقاشي بر پيشرفت درس فارسي دانش آموزان
محصول: دانلود بررسي اثر بخشي نقاشي بر پيشرفت درس فارسي دانش آموزان
تاریخ به روزرسانی: 1398/2/11
قیمت: 40,000 تومان
حجم فایل: 387 کیلوبایت
فروشنده: ايران کتاب
تلفن فروشنده: 09120473496
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره دانلود بررسي اثر بخشي نقاشي بر پيشرفت درس فارسي دانش آموزان نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: نقاشی، پیشرفت ، درس فارسی، دانش آموزان، سال اول، روان‌شناسی، روانشناسی تربیتی، یادگیری بر بنیاد نظریه‌ها، تحصیلی
پشتیبانی: ايران کتاب
09120473496
پشتیبانی