یو تجارت
دانلود قرارداد انتقال منافع - ملک، ماشین، دستگاه و ...

دانلود قرارداد انتقال منافع - ملک، ماشین، دستگاه و ...

1 از 5 (1 رای)
روش دریافت: دانلود فایل
حجم فایل: 870 کیلوبایت
قیمت: 490,000 تومان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 99,000 تومان

معرفی محصول:
قراداد انتقال منافع ملک فقط شامل انتقال منافع ملک نمی شود و در سایر موارد اعم از انتقال مال منقول مانند ماشین و دستگاه و ... هم کاربرد دارد.
قرارداد انتقال منافع یکی از بهترین قرادادها برای مالک محسوب می شود زیرا اگر مالک بخواهد ملک یا ماشینی را اجاره دهد ابه دلیل اینکه اجاره از عقود لازم بوده و موجر و مستاجر جز در شرایط خاص تا پایان مدت اجاره نمی توانند عقد را بر هم بزنند ولی دست مالک در قراداد انتقال منافع باز است و باتوجه به جایز بودن عقد انتقال منافع می تواند هر موقع که بخواهد عقد را فسخ کند.
دومین مزیت عقد انتقال منافع این است که مدت ندارد یعنی دست مالک باز است که مدت خاصی را معین کند یا اصلا مدت تعیین نکند البته در صورت عدم تعیین مدت، منتفع تا زمان فوت مالک حق انتفاع دارد برخلاف اجاره که اگر مدت نداشته باشد اجاره باطل می شود و همان طور که می دانید بطلان هزینه های بسیاری بر هر دو طرف تحمیل می کند.
در مواردی نیز فرد نمی تواند منافعی را اجاره دهد یا اصلا نمی خواهد اجاره دهد مثلا کسی که سرقفلی ملک تجاری را دارد در صورت داشتن اجازه انتقال از طرف مالک می تواند منافع را انتقال دهد و این قراداد یکی از بهترین نوع قراداد برای انتقال منافع ملک سرقفلی، مسکونی، زراعی و ... است.
تفاوت دیگر این قرارداد با اجاره این است که در اجاره حتما باید مبلغی به عنوان اجاره مشخص شود چون اجاره عقد معوض است ولی در انتقال منافع می شود هزینه ای به عنوان عوض تعیین کرد یا کاملا رایگان و بدون دریافت چیزی منافع را انتقال داد.
در مورد گارانتی و ضمانتهای این قرارداد بیشتر بدانیم:
الف - این قراداد توسط کارشناس حقوق، مشاور امور حقوقی، کیفری، تجاری و بین المللی، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل تنظیم گردیده لذا از بابت منطبق بودن این قراداد بر مواد قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران کاملا مطمئن باشید.
ب - هر گونه تغییر در مواد قرارداد، افزودن و کاستن تعهدات طرفین و یا تغییر در نوع قرارداد امکان پذیر است. در صورت درخواست تغییر بعد از دانلود با تنظیم کننده قرارداد تماس بگیرید.
پ - حق کپی برداری از نسخه دانلود شده برای موارد مشابه با اجازه تنظیم کننده مجاز است و کلیه حقوق چاپ و نشر برای تنظیم کننده قرارداد محفوظ است و متخلفین تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.
ت - ازموقع دانلود قرارداد شامل سه ماه پشتیبانی رایگان خواهید بود و هر گونه مشکلی که در رابطه با قراداد دارید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.
ث - هزینه ای که بابت این قرارداد می پردازید در مقایسه با هزینه ها، خسارات و زمان تلف شده که برای اثبات خواسته به حق خود بدون قرارداد کامل در دادگاه و سایر محاکم قضایی اقدام خواهید کرد به مراتب بسیار ناچیز است. در این قرارداد سعی شده است با اجتناب از حتی کمترین ضرر و زیان بتوانید به سودی که مد نظرتان هست برسید.
ج - در این قرارداد سعی شده است که شما با داشتن کمترین سطح از اطلاعات حقوقی و با صرف حداقل هزینه و زمان و بدون طرح دعوا در دادگاهها و سایر محاکم قضایی به راحتی با توجه بر مفاد این قراداد به خواسته برحق خود برسید.

هشدار 1 - در صورتی که قرارداد بیشتر از یک برگ باشد امضای تمام ورقه های قرارداد توسط طرفین الزامی است. در صورت عدم امضای همه برگه ها عواقبی برای شما خواهد داشت.
هشدار 2 - وجود امضای شاهدها در قرارداد لازم نیست و این مورد صرفا برای محکم کاری است و در مواردی خاص می تواند برای اثبات قرارداد - مثلا در صورت از بین رفتن نسه های اصلی و انکار قرارداد از طرف یکی از طرفین -  مثمر ثمر باشد.....

برای خرید و دریافت فایل مربوطه,بر روی گزینه افزدون به سبد خرید در پایین کلیک نمایید بعد از پر کردن مشخصات خود و واریز مبلغ از طریق درگاه آنلاین فایل دانلودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت با تشکر.

دانلود قرارداد انتقال منافع - ملک، ماشین، دستگاه و ...
محصول: دانلود قرارداد انتقال منافع - ملک، ماشین، دستگاه و ...
تاریخ به روزرسانی: 1398/2/11
قیمت: 99,000 تومان
حجم فایل: 870 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09129260397 - 09129260397
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود قرارداد انتقال منافع - ملک، ماشین، دستگاه و ... نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود قرارداد ، دانلود قرارداد انتقال منافع ، دانلودانتقال منافع ملک ، حق انتفاع ، دانلود قرارداد حق انتفاع ، دانلودقرارداد انتقال منفعت ، انتقال منفعت ، منفعت ملک
پشتیبانی: فروشگاه حقوقی و دانلود قراردادها
09129260397 - 09129260397
پشتیبانی
پشتیبانی