یو تجارت

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   

تالار گفتمان یوتجارت، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

افزايش فروش تعداد متنها: 4

مرتضي جدايي  (15:19   1395/4/6)

نمونه اي ديگر از سايت هاي هوشمند سايت يو تجارت
با سلام خدمت تمام همکاران سايت يو تجارت
نمونه ای دیگر از سایتهای هوشمند که از طریق پورتال پو تجارت در اختیار یکی دیگر از بازاریابان سایت قرار داده شده شما هم اگر مي خواهيد فعاليت بازاريابيتون چند برابر بشه و در زمان کمتر نتيجه بهتر بگيريد پيشنهاد ميشه سايت رايگان سایت يو تجارت را براي خود راه اندازي کنيد .
کساني که مايل به راه اندازي سايت رايگان به اسم خودشان هستند به پنل کاربري خود مراجعه کنند و مزايايي سايت رايگان( هوشمند سايت يو تجارت ) را مطالعه کنید اگر در هر قسمت سوال يا به کمک احتياج داشتيد از قسمت تماس با ما در ارتباط باشيد تا راهنمايي کنيم با تشکر مدریریت سايت يو تجارت.

کد متن: 1319گروه: افزايش فروشمرتضي جدايي  (12:41   1395/3/26)

نمونه اي ديگر از سايت هاي هوشمند سايت يو تجارت
با سلام خدمت تمام همکاران سايت يو تجارت
نمونه ای دیگر از سایتهای هوشمند که از طریق پورتال پو تجارت در اختیار یکی دیگر از بازاریابان سایت قرار داده شده با آدرس : http://kharid-kala.ir شما هم اگر مي خواهيد فعاليت بازاريابيتون چند برابر بشه و در زمان کمتر نتيجه بهتر بگيريد پيشنهاد ميشه سايت رايگان سایت يو تجارت را براي خود راه اندازي کنيد .کساني که مايل به راه اندازي سايت رايگان به اسم خودشان هستند به پنل کاربري خود مراجعه کنند و مزايايي سايت رايگان( هوشمند سايت يو تجارت ) را مطالعه کنید اگر در هر قسمت سوال يا به کمک احتياج داشتيد از قسمت تماس با ما در ارتباط باشيد تا راهنمايي کنيم با تشکر سايت يو تجارت.

کد متن: 1318گروه: افزايش فروشمرتضي جدايي  (09:17   1394/12/16)

با راه اندازي سايت هوشمند رايگان يو تجارت فروش را افزايش دهيد
سلام به همه همکاران سایت یو تجارت
به اطلاع می رسانیم با راه اندازی سایت رایگان میتوانید فروش خود را افزایش دهید که یکی از نمونه های سایت هوشمند جدید که مال یکی از بازاریابان سایت هست با آدرس http://www.myfile95.ir
اگر میخواهید فعالیت بازاریابیتون چند برابر بشه و در زمان کمتر نتیجه بهتر بگیرید پیشنهاد میشه سایت رایگان یو تجارت را برای خود راه اندازی کنید .
کسانی که مایل به راه اندازی سایت رایگان به اسم خودتان هستند به پنل کاربری خود مراجعه کنند و مزایایی سایت رایگان( هوشمند سایت یو تجارت ) را مطالعه کنند اگر در هر قسمت سوال یا به کمک احتیاج داشتید از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا راهنمایی کنیم با تشکر سایت یو تجارت.

کد متن: 843گروه: افزايش فروشمرتضي جدايي  (09:43   1394/10/19)

افزايش بازديد وبلاگ و چگونگي پيشرفت آن
انتخاب يك سرويس دهنده وبلاگ خوب:
يك سيستم وبلاگدهي خوب و قابل اطمينان كه محيطي امن و ساده را براي انتشار محتواي شما فراهم سازد ميتواند نقش بسزايي در روند نوشتن مطالب و پيشرفت بلاگ شما داشته باشد
2: انتخاب يك دامنه:
دامنه انتخابي شما بايد به موضوعي كه قرار است روي آن كار كنيد مرتبط باشد ، همچنين بهتر است از نامهاي عمومي و كليشه اي كمتر استفاده كنيد زيرا در الگوريتم جديد گوگل به برندسازي نگاه ويژه اي شده است.
3: انتخاب عنوان مناسب براي وبلاگ:
در انتخاب عنوان براي وبلاگ خود دقت داشته باشيد زيرا گوگل سايتهايي را ميپسندد كه محتواي داخلي اش با عنوان آن همخواني داشته باشد، سعي كنيد عنوان وبلاگ شما از 4 كلمه بيشتر نباشد.
4: انتخاب يك قالب مناسب:
سعي كنيد يك قالب يا پوسته مناسب با زمينه كاري وبلاگ خود انتخاب كنيد ، از انتخاب قالب هاي شلوغ و سنگين پرهيز كنيد.
5:بروز باشيد:
مطمئنا يكي ديگر از مهمترين ويژگيهاي يك وبلاگ موفق بروز بودن و آپديت بود است ، براي اينكار بايد شما حداقل روزي يك مطلب را در وبلاگ خود ثبت كنيد.
6:انتخاب عكس مناسب:
يكي ديگر از عواملي كه ميتواند بازديدكنندگان را در سايت شما نگه دارد وجود عكس در مطالب ميباشد ، سعي كنيد تا جايي كه ميتوانيد تصاوير با مطالبي كه قرار ميدهيد همخواني داشته باشد ، همچنين قرار دادن عكس انحصاري كه تا بحال در هيچ جايي از اينترنت قرار داده نشده ميتواند به پيشرفت سايت شما كمك شاياني كند زيرا الگوريتم هوشمند گوگل عكس هاي كپي را شناسايي ميكند.
7:نوشتن محتواي منحصربفرد:
شايد مهمترين ويژگي وبلاگهاي موفق و پربازديدي داشتن محتواي منحصربفرد خود است ، هرگز مطالب سايتها و وبلاگهاي ديگر را در بلاگ خود كپي نكنيد زيرا موتورهاي جستجو مخصوصا گوگل مطالب منحصربفرد را در راس صفحات خود جهت نمايش بازديدكنندگان قرار ميدهند.
8:تعداد كاركترهاي يك پست:
يكي ديگر از ويژگيهاي يك مطلب خوب تعداد كاراكترهاي بالاي آن ميباشد ، توصيه ميشود اگر ميخواهيد مطلب شما در بين جستجوهاي گوگل به صفحات اول جستجو بيايد بيشتر از 250 كاراكتر باشد ، البته بازهم ذكر ميكنم كه اين مطالب نبايد كپي از ساير سايتها باشد.
9:تبادل لينك با سايتهاي پربازديد:
اين نكته نيز قابل ذكر است كه هر چقدر لينك سايت يا وبلاگ شما در سايتهاي معنبر و پر بازديد بيشتر باشد ارزش وبلاگ شما نزد گوگل بيشتر ميشود.
10:تداوم در كار:
تمام نكات فوق زماني كارايي دارد كه شما بصورت پيوسته و متداوم روي وبلاگ خود كار كنيد.

کد متن: 248گروه: افزايش فروشثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: افزايش فروش

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

14