یو تجارت

رقابت شدید 3 دروازه بان برای پیوستن به پرسپولیس

14 اردیبهشت 95 ساعت 10:02
1 از 5 (1 رای)
رقابت شدید 3 دروازه بان برای پیوستن به پرسپولیس

مربیان تیم پرسپولیس قصد دارند تا با خارج کردن نام دروازه بان شماره یک این فصل خود از لیست تیم شان یکی از 3 گزینه را برای فصل آینده به پرسپولیس بیاورند.

به این مطلب امتیاز دهید100%0%
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حضور سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در محل کار طاهری سرپرست پرسپولیس این شائبه را به وجود آورد که علی اکبر طاهری خواهان جذب رشید مظاهری گردیده است.

از سوی دیگر مدت هاست صحبت از حضور علیرضا بیرانوند گلر مطرح و آماده نفت در پرسپولیس به میان آمده است. تا جایی که این بازیکن به صورت آشکار در صفحات اجتماعی خود با نمایش نمادهای کری خوانی های پرسپولیسی ها با استقلال علاقه خود را از پیوستن به این باشگاه نشان داده است.

هر چند که عده ای معتقدند بیرانوند به دلیل تمدید قرارداد سید مهدی رحمتی تغییر علاقه داد و به رغم مصاحبه های چند ماه گذشته خود مبنی بر استقلالی بودنش این بار صحبت از علاقه بچگی به پرسپولیس را می کند اما منابع موثق صحبت از حضور شخص سومی برای حفاظت از دروازه پرسپولیس در سال آینده می دهد.

گلری که نیم فصل نیز صحبت هایی از پیوستنش به پرسپولیس به میان آمد اما هیچ گاه چنین چیزی رقم نخورد. علیرضا حقیقی دروازه بان سابق پرسپولیس، گزینه قطعی تر مسئولان پرسپولیس برای پوشیدن شماره یک فصل آینده این تیم می باشد.

تاکنون هیچ صحبت رسمی در این باره به وجود نیامده است، اما شنیده می شود که رایزنی هایی در این مورد صورت گرفته است.

البته حقیقی هنگامی که سوشا مکانی دچار مشکلات شخصی شد، چندان بی میل به حضور در این تیم نبود اما پیشنهاد نه چندان مناسب و عدم پیگیری مسئولان باشگاه باعث شد تا این انتقال صورت نگیرد.

حال باید دید از بین حقیقی، بیرانوند و مظاهری کدام یک موفق به پوشیدن پیراهن شماره یک سرخپوشان در سال آینده خواهند شد.

گفتنی است مظاهری و بیرانوند یک سال دیگر با تیم های خود قرارداد دارند، در این بین بیرانوند به دلیل مشروط بودن قرارداد فصل آینده اش راحت تر می تواند رضایتنامه خود را به دست بیاورد و مظاهری هم با توجه به سخت گیری های باشگاه ذوب آهن در مورد مبلغ رضایتنامه و داستان حق رشد شرایط بسیار سخت تری برای پیوستن به پرسپولیس خواهد داشت.

در این میان حقیقی که قراردادش پایان فصل با تیم پرتغالی خاتمه می یابد، مسیر راحت تری برای پیوستن به پرسپولیس دارد.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره رقابت شدید 3 دروازه بان برای پیوستن به پرسپولیس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: رقابت ، پرسپولیس ، دروازه بان ، مربیان ، تیم ، ذوب آهن ، سرپرست ، بازیکن ، استقلال ، باشگاه ، مظاهری ، ذوب اهن