یو تجارت

این روزها کاربران مثل قبل به فیس‌بوک سر نمی‌زنند! / زاکربرگ نگران است

نویسنده: اکبر کاظمی
22 فروردین 95 ساعت 01:03
1 از 5 (1 رای)
این روزها کاربران مثل قبل به فیس‌بوک سر نمی‌زنند! / زاکربرگ نگران است
فناوری اطلاعات > اینترنت - فیس‌بوک روزگاری محل اصلی به اشتراک‌گذاری لحظات ناب شخصی، تصاویر کودکان و ... بود اما این روزها پست‌های شخصی در این شبکه اجتماعی رو به کاهش گذاشته که این موضوع باعث نگرانی مدیران شده است.
به گزارش خبرآنلاین، چهره اندیشناک زاکر برگ و مدیران زیردستش دیدنی است که با خواندن گزارش‌های جدید آماری در The Informatio و Bloomberg بیش‌ازپیش نگران شده‌اند. البته این بدان معنا نیست که لشگر 1 میلیاردی فیس‌بوکی‌ها کلاً با این شبکه قهر کرده‌اند اما ظاهراً کاربران اپلیکیشن‌های راحت‌تر و ساده‌تری را به‌جای فیس‌بوک برای به اشتراک‌گذاری پیداکرده و به آن انس پیداکرده‌اند. اسنپ چت، واتس اپ (که متعلق به خود فیس‌بوک است) و یا تلگرام و ... آلترناتیوهایی هستند که باعث شده تا کاربران از فیس‌بوک روی‌گردان شوند. طبق آمار جدید 15 درصد از کاربران فعال فیس‌بوک مانند گذشته پست نمی‌گذارند و اخیراً نیز 39 درصد به‌صورت هفتگی اعلام کرده‌اند که در فیس‌بوک مانند سابق فعالیت ندارند. فیس‌بوک نیز با افزودن ویژگی‌های جدید مانند On This Day و یا News Feed سعی کرده کاربران را نگه دارد اما درمجموع کارشناسان معتقدند روزهای افول فیس‌بوک به‌سرعت نزدیک می‌شود.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره این روزها کاربران مثل قبل به فیس‌بوک سر نمی‌زنند! / زاکربرگ نگران است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: فیس بوک ، اینترنت ، شبکه اجتماعی ، خبری در مورد فیس بوک ، اعضای فیس بوک ، تلگرام ، چرا این روزها کاربران به فیس بوک سر نمی زنند