یو تجارت

رونق کسب وکاراینترنتی درلارستان

22 اسفند 94 ساعت 10:39
1 از 5 (1 رای)
رونق کسب وکاراینترنتی درلارستان

رئیس اداره پست لارستان، گفت: روزانه به طور میانگین یک هزار و 200 توزیع کالاهای خرید اینترنتی در سطح شهرستان صورت می گیرد.
تابناک فارس به نقل از فارس: احمد رستمی امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه روزانه به طور میانگین یک هزار و 200 توزیع کالاهای خرید اینترنتی در سطح این شهرستان صورت می گیرد، اظهار کرد: افرادی که جویای شغل و کار هستند، می توانند با نگاه علمی تر به بحث کسب وکار اینترنتی برای کسب درآمد به این حوزه وارد شوند.
وی با اعلام آمادگی برای ارائه مشاوره به علاقه مندان برای ورود به کسب وکار اینترنتی، افزود: یکی از مزایای کسب وکارهای فروشگاه اینترنتی این است که نیاز به داشتن یک مکان خاص به عنوان فروشگاه نیست.
رستمی با اشاره به اینکه دولت برای کسب وکارهای اینترنتی محدودیتی را قائل نشده است، تصریح کرد: در برخی از موارد افراد می توانند از تسهیلاتی که به شرکت های دانش بنیان تعلق می گیرد، بهره مند شوند.
این مسئول با برشمردن ویژگی های مثبت فروشگاه های اینترنتی، خاطرنشان کرد: با ورود به کسب وکارهای اینترنتی، با توجه به حوزه گسترده آن، امکان جذب مشتری بیشتر و در سایر نقاط دورتر نیز برای فروشنده فراهم می شود و محدودیت فروشگاه های حقیقی در یک مکان جغرافیایی را نخواهد داشت.

رونق کسب وکاراینترنتی درلارستان
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره رونق کسب وکاراینترنتی درلارستان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اداره پست ، لارستان ، کالاهای خریداینترنتی ، کسب وکاراینترنتی ، فروشگاه اینترنتی ، تسهیلات ، شرکت های دانش بنیان ، رونق ، جویای شغل