یو تجارت

تقدیر واعظی از شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات و هلدینگ مخابرات

13 اسفند 94 ساعت 07:10
1 از 5 (1 رای)
تقدیر واعظی از شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات و هلدینگ مخابرات

گزارشی از وضعیت حوزه ارتباطات کشور برای برگزاری انتخابات در شورای فنی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه و مورد تبادل نظر قرار گرفت؛ در پایان دکتر واعظی از تلاشگران مربوط به این حوزه تقدیر کرد.
به گزارش فاوانیوز از تسنیم، جلسه شورای فنی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هشتم اسفند با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین مدیران شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه برگزار شد.
در این جلسه که عملکرد ارتباطی کشور در برگزاری انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مورد بررسی قرار گرفت، محمود واعظی با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات اظهار کرد: با توجه به اینکه تردیدها و احتمال بروز مشکلاتی در برقراری ارتباطات مطمئن در روز برگزاری انتخابات مطرح شده بود، خوشبختانه شاهد بودیم با تلاش سازمان فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات، شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات ایران و تهران، همراه اول و شرکت کوه نور هیچ مشکل ارتباطی در شعب رأی‌گیری به وجود نیامد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین عنوان کرد: برقراری ارتباط با کیفیت و عدم بروز مشکل در روز انتخابات، مدیون زحمات و تلاش‌های کارکنان شریف حوزه ارتباطات کشور است و مردم به خوبی در انتخابات و پس از انتخابات شاهد این خدمات ارتباطی بودند.
سازمان فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات، شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات ایران و تهران، همراه اول و کوه نور از ماه‌ها پیش برنامه‌ریزی دقیق و منظمی را درباره برنامه‌ریزی و تأمین نیازها و پشتیبانی ارتباطی و فناوری اطلاعات انتخابات هفتم اسفند انجام داده بودند.

تقدیر واعظی از شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات و هلدینگ مخابرات
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تقدیر واعظی از شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات و هلدینگ مخابرات نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ارتباطات ، شوای فنی ، وزارت ارتباطات ، فناوری اطلاعات ، وزیرارتباطات ، وزارتخانه ، مجالس ، شورای اسلامی