یو تجارت

دلیل زندگی خود را می دانید ؟

نویسنده: فایل می
30 فروردین 99 ساعت 20:31
1 از 5 (1 رای)
دلیل زندگی خود را می دانید ؟
روش زندگی هر فردی به سبک خودش اداره می شود. چرا که افکار هر انسانی نسبت به انسان دیگر متفاوت است. در واقع چیزهاییاست  که به صورت روزمره شما درباره آن می اندیشید. اگر شما  دنبال پول و ثروت باشید پول و ثروت را به خود جذب می کنید و اگر ناله های خود را برای نداری و فقط سر می دهید باید بدانید که غیر از آن چیزی نیست که دریافت خواهید کرد.
براستی شما به چه می اندیشید؟
چه افکاری برای زندگی آینده خود دارید؟
آیا دنبال یک هدف بزرگ برای خلق یک رویا و واقعیت مهم در زندگی خود هستید؟ یا اینکه اصلا زندگی را فقط یک عادتی می بینید که هر روز مثل روز قبل اتفاق می افتد؟
به نظر من باید زندگی فراتر از این ها باشد...

زندگی اگر با یک هدف گره بخورد اگر دنبال رسیدن به موقعیت شغلی یا مکانی یا رسیدن به خواسته قلبی خود باشید که مثلا می تواند رسیدن به یک خودرو یا یک آپارتمان باشد باید بدانید شما اگر در این افکار باشید و روزمره به سمت آن حرکت کنید رسیدن به آن امری بدیهی برای شما خواهد بود.

برای مثال فردی را مثال میزنم که مدیر یک سوپر مارکت در یک محله خلوت شهر هست که فروشش هم متوسط هست و ماهانه یک درآمد ناچیز دارد.
به نظر شما چرا نمی تواند پیشرفت کند؟
آیا امکان پیشرفت برای چنین فردی وجود دارد؟
آیا راهی وجود دارد که این فرد از خودی که خود ساخته بیرون بیاید و تغییراتی را اعمال کند؟
یا اینکه نظر شما این هست این فرد باید تا اخر عمر به  همین صورت سر کند و نهایتا ورشکسته شود؟
  

اینجا ایده هایی به ذهن من میرسد که با شما در میان میگذارم:

تمام آدم ها یا بهتر بگوییم مشتری ها از یک فروشگاه تمیز لذت میبرند اگر آن فروشگاه لوازم را با قیمت و تاریخ مناسب در اختیار مشتری ها قرار دهد چرا باید راه خود را دور کنند و به یک نقطه دورتری بروند؟

بهترین تبلیغ در امر فروش تبلیغ کلامی است که کار آفرینان بزرگ روی آن تاکید کرده اند و البته برخورد خوش بین مشتری و فروشنده.
یعنی اینکه فرد خریداری که وارد فروشگاه شما می شود اگر با روی خوش بیرون رود برای افرادی تعریف می کند و آنها برای افراد دیگر و شما بعد مدت زمان کوتاهی هر روز حس می کنید که دارید پول بیشتری از تجارت خود بدست می آورید.

پس نتیجه ای که حائز اهمیت است این است که جای تغییر حتی برای آن فردی که روزی در نزدیکی ورشکستگی بوده هم وجود دارد.

زندگی کردن مانند همین مثال بالا هست اگر شما دنبال تغییر تفکر برای ساختن زندگی بهتر باشید حتما ایده های جدید را پیدا می کنید و موفقیت را حتما در آغوش خواهید کشید.
بهتر زندگی کردن حتما نیازمند پول دار بودن نیست شما با کمترین سرمایه هم می توانید به سمت آن حرکت کنید.

برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
در پناه خدا باشید.
نویسنده : مهدی مشعوف
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دلیل زندگی خود را می دانید ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دلیل زندگی خود را می دانید ؟ ، دلیل زندگی خود را بیایید ، زندگی ، زندگی موفق ، تحول ، تحول درون ، مثبت اندیشی ، موفقیت ، روانشناسی ، دلیل زندگی ، زندکی کردن ، زندگی