یو تجارت

سنجیدن بازاریابی توسط ایمیل برای کسب و کار های کوچک

نویسنده: یو تجارت
20 بهمن 94 ساعت 10:07
1 از 5 (1 رای)
سنجیدن بازاریابی توسط ایمیل برای کسب و کار های کوچک

تا جاییکه بازاریابی مورد توجه قرار میگیرد، معیار و ندازه هست که جهان را میگرداند ، آنها سرد هستند ، داده های سخت از نقاط مختلف کاری شرکت گرد هم آمده .وقتی پذیرفته میشوند ، آنها تصویر واضحی از ضعف و قدرتی از صنفشان به نمایش میگذارند که این فن میتواند به عنوان کاهش نقاط منفی دسته جمعی استفاده شود.

هنگامی که به عنوان مدیریت تجارت کوچک بیان میشود ، داده نام میگیرید که این تجربه میتواند بسیار طاقت فرسا باشد.

برای رد یابی مسیر چه چیزی هائز اهمیت هست؟ واضح هست که شرکت های بزرگ توجه میکنند که متفاوت باشند ، مقادیر بسیاری از برند های جدید در دریای اطلاعات بدون هیچ مسیری به ساحل موفقیت برسانند.

خوشبختانه ، اگرچه ، این تاریخچه همه برند های جدید نیست . ساده ترین راه برای فکر کردن در مورد این مطلب استارت زدن برای بزرگ شدن و کوچک بودن هست. در طول سلهای اخیر این بزرگ ترین داده های آماری هست که تاثیر به سزایی روی تجارت میگذارد.

نرخ باز شدن ایمیل ها

دست پایین گرفتن یا نرخ باز شدن ایمیل ها محبوب ترین راه است ، این نرخ نسبت به مجموع تعداد  ایمیل های مخصوص از یک کمپین نسبت به کلیه تعداد ایمیل های فرستاده شده است.

چرا مهم است؟

این نرخ باز شدن به شما می گوید که چگونه یک کمپین کاملا موفق داشته باشید ، چون به وضوح میزان اشتیاق شما را از طریق باز شدن ایمیل ها ، نشان میدهد.

نرخ باز شدن معمولا به درآمد ، مکالمات اشاره کرد و همچنین باعث شوق مردم نسبت به برند شما می شود.

برای بهتر استفاده کردن از این ها ، سرفصل های زیر را مطالعه کنید و نتیجه ارتقا در بالاترین نرخ باز شدن ایمیل ها در فهم عناوین بوده که منجر به بالاترین سطح ایجاد علاقه می شود.

کلیک از طریق نرخ در بازاریابی اینترنتی  چیست؟

 کلیک از طریق نرخ  یک  دوز مضاعف روی نرخ  باز علاوه بر ایمیل های واقعی خودتان جاری می سازد به این معنی که این نرخ میزان تعداد کلیک های زده شده  نسب به تعداد ایمیل های باز شده است.

 چرا مهم است؟

 دانستن این تعداد بعلاوه نرخ باز به شما می گوید که محتوای شما به چه میزان تفاوت حقیقی دارد. در عوض ، اگر شما میزان نرخ باز بالا اما کلیک کمی داشته باشید ، به وضوح مشخص است که شما در عناوین بسیار خوب عمل کرده اید ولی پیکره ایمیل را ترجمه نکرده اید. هدف نهایی شما  در بازاریابی اینترنتی این بوده است که میزان کلیک بالایی داشته باشید بنابراین برند شما در محتوای مربوطه پخش و تقسیم شده و برای شنوندگان هدف مهمی است.

زمان چیست؟

چیز ساده ای است که وقتی چیزی را باز یا کلیک می کنید مانند باز کردن یک ایمیل است.

چرا مهم است؟

 زمان هایی که بصورت روز ، ماه  یا سال در بازاریابی اینترنتی  در نظر گرفته می شود نقش بسیار مهمی دارد چون سبب می شود مخاطب از میان انبوه پیام ها ، پیام مورد نظر را باز کند. این یک اثر قوی بر روی مخاطب می گذارد که خود باعث افزایش خوانندگان می شود.

اگر ما در مورد موضوعی چندین بار صحبت کنیم پس قطعا موضوع جالبی بوده است. ایمیل هایی که چندین بار باز می شوند به وضوح چیزی برای درگیر شدن دارد و یا صفحات وب سایت هایی که چندین بار باز می شوند به مناطق محبوب اشاره می کنند که باعث رشد کسب و کار می گردد و اشاره به آن دارد که مردم چه دوست دارند و به چه علاقه دارند.

شیوه چیست؟

 یک مفهم نسبتا جدید است که شرکت ها شروع به ردیابی و بررسی مشتریان خود می کنند.

چرا مهم است؟

 با این مفهم شما در حال توسعه فن آوری هستید یرای مثال اگر بسیاری از مشتریانتان ایمیل ها را از طریق تبلت یا دسکتاب می خوانند تو می توانی اطمینان داشته باشی که محتوای جذابی است. این تعداد تا حدودی نشان دهنده ی چشم اندازی از مشتریان شما است.

باز نشر در سایت یو تجارت

مکان مناسب برای بازاریابی و کسب درآمد برای خودتان را توسط سایت یو تجارت تجربه کنید جهت ثبت نام رایگان به لینک زیر مراجعه کنید:

                                                       

سنجیدن بازاریابی توسط ایمیل برای کسب و کار های کوچک
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره سنجیدن بازاریابی توسط ایمیل برای کسب و کار های کوچک نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بازاریاب ، بازاریابی اینترنتی ، ایمیل ، باز شدن ایمیل ، زمان ، کسب و کار اینترنتی ، کلیک ، ایمیل مارکتینگ ، نامه الکترونیکی