یو تجارت

با رنگ موی مناسب، جوانتر به نظر برسیم؟

نویسنده: فایل می
11 آذر 97 ساعت 08:14
1 از 5 (1 رای)
با رنگ موی مناسب، جوانتر به نظر برسیم؟

چگونه با رنگ موی مناسب، جوانتر به نظر برسیم؟

افرادی که پوست روشن و کک و مک دار و موهای طبیعی قهوه ای دارند

رنگ موی مناسب: توناژ قرمز و مسی

خانم هایی که بین ۲۰ تا ۴۵ سال داشته و دارای پوست روشن و چشم های قهوه ای هستند می توانند از رنگ موی دارای توناژ قرمز و مسی استفاده کرده و موهای خود را رنگ کنند. زیرا ترکیب این توناژ پوست و رنگ موی مسی فرد را بسیار جوان تر نشان داده و به وی کمک می کند تا علاوه بر جوان تر دیده شدن، جذاب تر نیز به نظر آید. به علاوه تجربه ثابت کرده در کل کسانی که این رنگ مو و این توناژ پوستی را دارند، جوان تر به نظر می آیند.

 افرادی که پوست رنگ پریده و رنگ موی طبیعی بلوند تیره دارند

رنگ موی مناسب: بلوند پلاتینیوم

کسانی که پوست رنگ پریده و موهای طبیعی بلوند دارند، می توانید بدون هیچ نگرانی موهای خود را به رنگ بلوند پلاتینیومی در آورده و زیباتر از همیشه به نظر بیایند. البته زیبایی این رنگ مو تا حد زیادی به آرایش فرد هم بستگی دارد و تنها در صورتی این رنگ مو جلوه زیبایی دارد که در کنار آن از آرایش مناسبی استفاده شده باشد. به همین دلیل در کنار این رنگ مو بهتر است لب ها را به رنگ قرمز پررنگ در آورده و ابروها را به خوبی حالت دهید. این نوع آرایش و رنگ مو، زیبایی شما را دوچندان خواهد کرد.

افرادی که پوست سبزه و رنگ موی طبیعی قهوه ای تیره دارند

رنگ موی مناسب: موی بلوند

خانم ها و آقایانی که پوست سبزه داشته و با ورود به دهه ۵۰ یا ۶۰ زندگی خود موهایشان سفید شده است، می توانند با بلوند کردن موهای خود به سادگی از حالت پیری و فرسودگی درآمده و جوان و سرزنده به نظر برسند. برای این کار نیز کافیست از رنگ موی بلوند پلاتینیومی استفاده کرده و موهای سفید خود را بپوشانند.

افرادی که پوست روشن و موهای قرمز دارند

رنگ موی مناسب: قرمز تیره 

در صورتی که در گذشته موهای قرمزی داشته و با گذشته زمان رنگ قرمز موها سفید شده است، می توانید از رنگ موهایی که کمی تیره تر از رنگ موی اصلی تان هستند استفاده کرده و با این کار علاوه بر پوشاندن موهای سفید، جوان تر به نظر برسید. البته باید دقت کنید که موها را خیلی تیره نکنید. زیرا در سنین بالاتر رنگ موهای خیلی تیره فرد را مسن تر نشان می دهد.

افرادی که موهای جو گندمی دارند

رنگ موی مناسب: بلوند یا قهوه ای روشن

کسانی که موهای مشکی داشته و با مرور زمان موهایشان جوگندمی شده است، بهتر است رنگ موی زیبا و طبیعی خود را حفظ کرده و به جای پوشاندن این تار موهای رنگارنگ، آن ها را با یک مدل موی زیبا بیارایند. همچنین با کمک آرایش می توان مدل مو ها را جذاب تر نشان داد. اما کسانی که ترجیح می دهند موهای جو گندمی خود را بپوشانند، بهتر است موهای خود را به رنگ بلوند و یا قهوه ای درآورده و تا جای ممکن از رنگ های گرم دوری کنند. زیرا با بالا رفتن سن، پوست در کنار رنگ های گرم جلوه زیبایی نداشته و پیرتر دیده می شود.منبع: روانشناسی برتر | سبک زندگی
http://RavanshenasiBartar.com

بازنشر : پرتال  یو  تجارت
http://YouTejarat.com

با رنگ موی مناسب، جوانتر به نظر برسیم؟
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره با رنگ موی مناسب، جوانتر به نظر برسیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: با رنگ موی مناسب ، جوانتر به نظر برسیم؟ ، رنگ مو ، مو ، مو زیبا ، مو زنانه ، چگونه زیبا باشیم ، روش های زیبایی ، زیبایی ، فواید رنگ مو ، بهترین رنگ مو ، راهنمای رنگ مو ، جوان شویم ، جوانتر شویم