یو تجارت

میزان دانلود مرورگر سامسونگ در پلی استور به 500 میلیون رسید!

5 اسفند 96 ساعت 09:44
1 از 5 (1 رای)
میزان دانلود مرورگر سامسونگ در پلی استور به 500 میلیون رسید!
 اندروید یک سیستم عامل متن باز بوده که بسیاری از افراد قادر به توسعه اپلیکیشن برای آن هستند. در حالی‌ که مرورگرهای مختلفی در فروشگاه نرم افزاری گوگل برای دانلود در دسترس کاربران قرار دارد، میزان دانلود مرورگر سامسونگ در این فروشگاه به 500 میلیون رسیده است.

سالانه میلیون ها گوشی هوشمند تولید و به بازار عرضه می کند. بر روی تمامی این محصولات مرورگر این شرکت به صورت پیش فرض نصب شده است، بنابراین آمار بالای استفاده از آن چندان تعجب برانگیز نیست 

سامسونگ در گذشته نه چندان دور تصمیم گرفت مرورگر خود را در پلی استور منتشر کند تا تمامی دارندگان محصولات اندرویدی قادر به استفاده از آن باشند. برای نصب مرورگر سامسونگ باید سیستم عامل دستگاه شما اندروید 5.0 و نسخه های بالاتر آن باشد. 

به نظر می رسد محبوبیت این مرورگر در حال افزایش است. به تازگی میزان دانلود مرورگر سامسونگ در پلی استور به 500 میلیون رسیده که یک موفقیت بزرگ برای این شرکت کره ای محسوب می شود.

اگر از این مرورگر استفاده کرده باشید متوجه شباهت ویژگی های آن با مرورگر گوگل کروم شده اید. مرورگر سامسونگ بر اساس کد منبع باز کرومیوم توسعه یافته است بنابراین تجهیز آن به ویژگی های کروم کاملا طبیعی به نظر می رسد.

یکی از ویژگی های این مرورگر، آپدیت های سریع و مناسب آن است. تیم توسعه دهنده این اپلیکیشن سعی می کند در بروزرسانی های خود قابلیت های جدیدی را به آن اضافه کند. 

به علت قابلیت های خوب و همچنین سرعت بالا، کاربران سامسونگ از این مرورگر استفاده می کنند و همچنین دارندگان دستگاه های اندرویدی با برندهای دیگر نیز ترغیب به استفاده از آن می شوند. 

اگر دستگاه شما به نسخه 5.0 سیستم عامل اندروید و نسخه های بالاتر آن مجهز است، پیشنهاد می کنیم مرورگر سامسونگ را از پلی استور دریافت و از آن استفاده کنید.
میزان دانلود مرورگر سامسونگ در پلی استور به 500 میلیون رسید!
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره میزان دانلود مرورگر سامسونگ در پلی استور به 500 میلیون رسید! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اندروید ، سامسونگ ، مرورگر اندروید ، مرورگر سامسونگ ، پلی استور ، کروم ، گوگل ، گوگل کروم ، کرمیوم ، فروشگاه ، نرم افزار ، محصولات ، مجهز ، قابلیت