یو تجارت

تکنیک های بازاریابی حضوری

نویسنده: یو تجارت
28 دی 95 ساعت 13:25
1 از 5 (1 رای)
تکنیک های بازاریابی حضوری

آیا می دانستید یکی از تکنیک های بازاریابی، تکنیک های بازاریابی حضوری است؟ این تکنیک تابع سه عامل اساسی است که عبارتند از:

 1- ایجاد حس اعتبار و اعتماد:

مهم ترین شاخصی که باید یک بازاریاب از آن بهره ببرد ایجاد حس اعتماد در مخاطب است. برای این امر باید شخص مقابل به دو نکته برسد؛ یکی آنکه شما کننده کار هستید و دیگر آنکه در این حوزه سابقه لازم را دارید.

 2- در دسترس بودن:

یکی از مهم ترین نکته ها در بازاریابی این است که شخص مقابل، شما را همواره در کنار خود ببیند. توصیه می شود از راه های مختلف خود را به او نزدیک کنید. شماره تماس همراه و ثابت، شماره فکس، حتی ایمیل و آدرس سایت و نیز اکانت های شبکه اجتماعی فیس بوک و توییتر و گوگل پلاس را هم معرفی کنید. (البته اگر مخاطب تان با بخشی از اینها ارتباطی برقرار نمی کند پرهیز کنید).

 3- حس دلسوزی و انصاف:

مخاطب تان اگر احساس کند صحبت های شما تنها به نفع شما بوده و منفعتی برای او ندارد هیچ گاه با شما کار نخواهد کرد. باید به او بقبولانید که موضوع دارای سود مشترک دوجانبه است. سعی نکنید طوری عمل کنید که موضوع تنها برای او سود دارد و برای شما سودی ندارد. مشتری را ساده لوح فرض نکنید.

اگر مطالب ما مورد پسند شما واقع شده میتوانید این مطالب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی با یک کلیک به اشتراک بگذارید چهت استفاده به پایین همین صحفه مراجعه کنید با تشکر.

مجله اینترنتی و آموزشی پورتال یو تجارت

منبع: www.Youtejarat.com
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تکنیک های بازاریابی حضوری نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بازاریابی ، مفاهیم بازاریابی ، بازار ، تقاضا ، کالا ، مبادله ، معامله ، خواسته ، نیاز ، نکات ریز بازاریابی ، بازاریابی شفاهی ، بازاریابی حضوری