یو تجارت
طراحی قالب وردپرس | شرکت دارکوب

طراحی قالب وردپرس | شرکت دارکوب


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 23 روز قبل
صاحب آگهی: joomir
ایمیل: info at joomir.com
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

برای دسترسی به قالب های وردپرس، فروشگاه قالب دارکوب محلی برای فروش قالب هایی است که کارشناسان دارکوب آن ها را توسعه داده اند تا مشکلات قالب های رایگان وجود نداشته باشد و بتوان آن را در آینده توسعه داد و قابلیت های جدید به ان اضافه کرد. این قالب ها تماما در دارکوب از نقطه صفر تا صد توسعه داده شده اند. در توسعه این قالب ها تمام استاندارد های طراحی وب رعایت شده است.

استفاده از قالب های تولید شده دارکوب یک روش ارزان و مطمئن برای ایجاد یک وب سایت است. این قالب ها توسط برنامه نویسان حرفه ای توسعه داده شده و پشتیبانی می شوند. در صورتیکه بخواهید کارشناسان ما سایت شما را با این قالب راه اندازی نمایند هزینه های جانبی بابت: بارگذاری، ایمن سازی، هاست، دامنه، درج اطلاعات، آموزش و غیره به هزینه قالب اضافه می گردد. توجه داشته باشید که تمامی قالب های وردپرس این فروشگاه ریسپانسیو هستند.

کد های قالب های دارکوب رمزگذاری نشده و شما می توانید هر تغییری که لازم است را در آن انجام دهید و یا پشتیبانی آن را به شرکت دیگری بسپارید، این ویژگی در سایر فروشگاه های قالب های بسیار به ندرت دیده می شود.

ساخت قالب وردپرس از روی نمونه:

اگر قالب مورد نظر شما در فروشگاه قالب دارکوب یافت نشد و شما نمونه خاصی از یک قالب تولید شده از یک فروشگاه های قالب خارجی در برای وب سایت خود انتخاب کرده اید، برنامه نویسان ما می توانند این قالب را برای شما توسعه دهند. شما ممکن است به دلایل مختلفی این روش طراحی را انتخاب کنید. ولی بدیهی است که این روش مزایای خاص خود را دارد.
اول اینکه شما مالک این قالب خواهید شد و نیازی به پرداخت هزینه برای بروز رسانی های اجباری فروشگاه های قالب ندارید.
دوم اینکه این قالب وردپرس برای شما به صورت کاملا بهینه توسعه داده می شود و مشکل سنگینی و سرعت قالب های خارجی را ندارند، چون ما این قالب را ویژه مشتریان مان بهینه سازی خواهیم کرد.

تماس: 22082258-021

طراحی قالب وردپرس | شرکت دارکوب
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره طراحی قالب وردپرس | شرکت دارکوب نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: قالب وردپرس ، طراحی قالب سایت ، قالب سایت وردپرس ، خرید قالب آماده وردپرس ، طراحی سایت دارکوب ،