یو تجارت
آینه پیچ جاده

آینه پیچ جاده


1 از 5 (1 رای)
قیمت: 600,000 تومان
تاریخ بروزرسانی: 28 روز قبل
صاحب آگهی: بازار ترافیکی
تلفن: 0216617294
ایمیل: poorhossein573 at gmail.com
آدرس: خیابان امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد کوچه جهانگردی پاساژ رشید 2 منفی 2
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

از انواع آینه های محدب ترافیکی می توان به آینه محدب شیشه ای و پلی کربنات فریم دار، (آینه محدب جاده ای) اشاره کرد که در نقاط کور و فاقد دید جاده ها و خیابانها ، پارکینگ ها، ادارات ، فروشگاه ها و غیره استفاده می شود، تا از بروز اتفاق های ناگوار پیشگیری شود. آینه محدب شیشه ای را می توان به عنوان یکی از محصولات ترافیکی و از تجهیزات ضروری پارکینگ ها و امنیت جاده ها نام برد، که کاربرد بسیاری در حفظ امنیت رانندگان دارد.

یکی از راه های حفظ امنیت برای رانندگان کم کردن عامل خطر است، برای این کار باید بدانیم از کدام یک از تجهیزات استفاده کنیم. خرید آینه محدب شیشه ای و آگاهی از کاربرد آن یکی از مهم ترین اصول برای پیشگیری از تصادفات و اتفاقات ناگوار است.در پارکینگ هایی که دارای ورودی و رمپ های پرپیچ و خم هستند، و هم اینطور مسیرهایی که دارای دید کافی نیستند ، باید از آینه های محدب ترافیکی استفاده شود.

آینه محدب جاده ای در دسته آینه محدب ترافیکی برای فراهم نمودن دید افراد در پیچ ها، تقاطع ها، پارکینگ ها و جاهایی که از دید رانندگان پنهان می ماند تولید و عرضه می شود، تا امکان بروز حوادث جاده ای ناشی از عدم دید کافی را به حداقل برساند. این آینه در سایز و قطر های مختلفی، با توجه به نیاز افراد و محل نصب، تولید می شوند. این محصول با وضوح بالای تصویر منعکس شده در مناطق مختلف شهر مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه اینترنتی بازار ترافیکی مرکز پخش و فروش انواع آینه های محدب ترافیکی جاده ای و پارکینگی (شیشه ای، پلی کربنات و استیل) و ارسال کالا به تمام شهرستانها میباشد... 02166172948-0919431031

آینه پیچ جاده
آینه پیچ جاده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آینه پیچ جاده نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: خرید آینه محدب ترافیکی ، مرکز فروش آینه محدب ، فروش آینه محدب جاده ای ، خرید آینه محدب استیل ، خرید آینه محدب پلی کربنات ، آینه پارکینگی ، آینه پیچ جاده ها ، فروش آینه ترافیکی ، فروش آینه محدب پارکینگ