یو تجارت
طراحی سایت وردپرسی به صورت استاندارد و سئوی تخصصی

طراحی سایت وردپرسی به صورت استاندارد و سئوی تخصصی


1 از 5 (1 رای)
قیمت: 2,000,000 تومان
تاریخ بروزرسانی: 8 روز قبل
صاحب آگهی: هووب
ایمیل: agahighadiri at gmail.com
آدرس: تهران، بلوار فردوس غرب
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو مانند گوگل) یک امر تخصصی است. بعضاً سئو برای برخی افراد به معنی تولید محتوا برای سایت است اما این امر فقط بخشی از دنیای بهینه سازی سایت است. بنابراین صرفاً تولید محتوا و بکلینک سازی نمی تواند سایت را در SERP به نتیجه برساند.

مراحل طراحی و اجرای سئو باید طبق اصول خاصی که الگوریتم های گوگل و آپدیت های آن ایجاب می کند انجام شود. به عنوان مثال برای سایت هایی که سن آنها کمتر از 6 ماه است، بهتر است لینک سازی خارجی انجام نگردد. متاسفانه اصول سئو توسط بسیاری از کارشناسان سئو به درستی انجام نمی شود.

اصول سئو باید از شروع طراحی سایت انجام شود چون برخی موارد در حین طراحی وب سایت باید رعایت شود. اما به صورت کلی این دو مورد، دو پروسه ی جدا از هم هستند.

ما در تیم هووب با رعایت اصول سئو از شروع طراحی وب سایت برای شما به صورت تخصصی و آکادمیک سعی در کسب بهترین نتیجه در serp برای سایت شما هستیم. بنابراین اگر فقط پروسه ی طراحی سایت را با ما انجام دهید و بخش سئو را با شرکت دیگر و یا خودتان پیش ببرید، به دلیل رعایت برخی موارد سئو در حین طراحی سایت، بهتر به نتیجه خواهید رسید.

اما اگر سایت خود را قبلا طراحی کرده اید و قصد دارید فقط پروسه ی سئو را با ما انجام دهید نیز نگران نباشید. ما اصول سئو را روی سایت شما پیاده سازی خواهیم کرد. در ابتدای امر یک آنالیز روی سایت شما انجام خواهد شد و بر طبق نتیجه ی به دست آمده، استراتژی مخصوص سایت شما تعیین می شود.

همچنین در طول اجرای سئو پیشنهادات مناسب در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیز به شما ارائه خواهد شد که به جهت بهبود سئوی سایت مؤثر است.

به جهت مشاوره در خصوص طراحی سایت و سئو به صورت علمی و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار ما می توانید با شماره زیر از طریق تماس تلفنی و یا پیام در واتس اپ با تیم هووب در ارتباط باشید:

09354576218

گروه ما سئو را در سه بخش کلی پیش خواهد برد: سئوی تکنیکال، سئوی داخلی و سئوی خارجی که در ادامه برای آشنایی شما به توضیح مختصری می پردازیم:

سئوی تکنیکال (technical seo) به جهت رفع خطاهای کدهای سایت، افزایش سرعت سایت و... انجام می شود.

سئوی داخلی (on-page seo) به منظور تصحیح کردن متون صفحه اصلی و لندینگ پیج ها و کلیه صفحات داخلی مانند مقالات انجام خواهد شد. تولید محتوا نیز بخشی از سئوی داخلی محسوب می شود. همچنین لینک سازی داخلی به صورت اصولی و رفع لینک های خراب (broken link)، تعیین صحیح تایتل و هدینگ های کلیه صفحات سایت و... نیز در این دسته بندی قرار دارند.

سئوی خارجی (off-page seo) به فرایندهای مربوط به خارج سایت گفته می شود. لینک سازی خارجی از سایت های دیگر به وبسایت ما در این دسته بندی قرار دارد. به عنوان مثال درج رپورتاژ یکی از راه های گرفتن بکلینک است. البته فرایند درج رپورتاژ دارای اصولی است که بهترین نتیجه کسب شود.

طراحی سایت وردپرسی به صورت استاندارد و سئوی تخصصی
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره طراحی سایت وردپرسی به صورت استاندارد و سئوی تخصصی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: طراحی سایت با وردپرس ، سئو سایت ، طراحی وب سایت وردپرسی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، سئو تخصصی ، سئو حرفه ای ، سئو موثر ، سئو علمی و آکادمیک