یو تجارت
خدمات مشاوره و صدور گواهینامه Gost-R و EAC :

خدمات مشاوره و صدور گواهینامه Gost-R و EAC :


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 25 روز قبل
صاحب آگهی: rsagroup
ایمیل: rsagroup at yahoo.com
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

Gost-R: چیست؟ اشاره به مجموعه ای از استانداردهای فنی که توسط شورای علم اوزان ومقادیر و استاندارد و گواهینامه (EASC) تدوین شده است، که این استانداردهای منطقه ای تحت نظارت کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) است.

در حقیقت Gost-R یک استاندارد منطقه ای است و دریافت گواهینامه آن نشاندهنده :

تایید شاخص کیفیت محصول

انطباق محصول با استانداردها و یا مشخصات سفارش

HS Codeچیست؟

HS Code یک سیستم عملکرد استاندارد سازی کنترل شناسایی و طبقه بندی محصولات می باشد که توسط دولتها با توجه به سیاستهای مالیاتی ، قیمت گذاری ، بودجه بندی و اقتصاد طراحی می شوند .

اقدامات تعرفه ای و غیر تعرفه ای مقررات تجارت بین المللی و انواع دیگر از فعالیت های اقتصادی خارجی و همچنین نگهداری از آمار گمرک در این سیستم گنجانده شده است.

ژانویه 2010 اتحادیه گمرکی (CU) روسیه، بلاروس و قزاقستان به اجرا در آمده و در حال حاضر مقامات گمرکی RF از نظام هماهنگ اتحادیه گمرکی (HS CU) به جای HS RF استفاده شده است. HS CU بر اساس سیستم هماهنگ از توصیف و برنامه نویسی از سازمان تجارت جهانی (WTO ) برای روسیه او کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) است.

درحقیقت HS CU هر محصول دارای کد های عددی خاص خود است . این کد متشکل از 10 رقم می باشد که همه کدها به 21 بخش و 97 گروه تقسیم می شوند.

مقررات چیست ؟

مقررات بخش بندی و تقسیم بندی (Categorized) محصولات مختلف برمبنای نوع و کاربرد آنها می باشد و همچنین دستورالعمل های تدوین شده روسیه و CIS (کشورهای مشترک المنافع) جهت حفظ قوانین و مقررات محصولات که دریک بخش بندی قرار می گیرد را شامل می شود .

چرا گواهینامه GOST لازم است؟

صدور گواهینامه یک سیستم ایجاد شده برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از واردات محصولات با کیفیت پایین در حوزه CIS می باشد .

با توجه به قطعنامه کمیته دولتی گمرک روسیه از تاریخ 2000/1/10، تولید کنندگان خارجی باید استانداردهای کیفیت ملی را تامین کند ، بنابراین موضوع گواهینامه Gost-R مطرح می شود .

اجزاء پرونده فنی (Technical File)

- توصیف کلی و تعريف دقيق هدف و عملكرد محصول

- نتايج آناليز ريسك شامل تجزيه تحليل خطرات و كنترل آنها

- روشهای کنترل کیفیت و راه اندازی و تشريح فرآيند توليد شامل روشهاي اجرايي براي توليد

- ليست مقررات بكار رفته و نتایج آزمایشات (Test Report)

خدمات مشاوره و صدور گواهینامه Gost-R و EAC :
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره خدمات مشاوره و صدور گواهینامه Gost-R و EAC : نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دستاوردها و مزایای نشان Gost ، R ، مراحل اخذ گواهینامه Gost ، R ، شرح خدمات Gost ، R ، صدور گواهینامه Gost ، R ، چکونگی اخذ Gost ، R