یو تجارت
خرید آینه محدب پارکینگ

خرید آینه محدب پارکینگ


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 29 روز قبل
صاحب آگهی: بازار ترافیکی
تلفن: 0216617294
ایمیل: poorhossein573 at gmail.com
آدرس: خیابان امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد کوچه جهانگردی پاساژ رشید 2 منفی 2
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

از انواع آینه های محدب ترافیکی می توان به آینه محدب شیشه ای بدون فریم اشاره کرد، که در نقاط کور و فاقد دید جاده ها و خیابانها ، پارکینگ ها، ادارات ، فروشگاه ها و غیره استفاده می شود، تا از بروز اتفاق های ناگوار پیشگیری شود. آینه محدب شیشه ای را می توان به عنوان یکی از محصولات ترافیکی و از تجهیزات ضروری پارکینگ ها و امنیت جاده ها نام برد، که کاربرد بسیاری در حفظ امنیت رانندگان دارد.

یکی از راه های حفظ امنیت برای رانندگان کم کردن عامل خطر است، برای این کار باید بدانیم از کدام یک از تجهیزات استفاده کنیم. خرید آینه محدب پارکینگ و آگاهی از کاربرد آن یکی از مهم ترین اصول برای پیشگیری از تصادفات و اتفاقات ناگوار است.در پارکینگ هایی که دارای ورودی و رمپ های پرپیچ و خم هستند، و هم اینطور مسیرهایی که دارای دید کافی نیستند ، باید از آینه های محدب ترافیکی استفاده شود.

آینه محدب شیشه ای بدون فریم در دسته آینه محدب ترافیکی برای فراهم نمودن دید افراد در پیچ ها، تقاطع ها، پارکینگ ها و جاهایی که از دید رانندگان پنهان می ماند تولید و عرضه می شود، تا امکان بروز حوادث جاده ای ناشی از عدم دید کافی را به حداقل برساند. این آینه در سایز و قطر های مختلفی، با توجه به نیاز افراد و محل نصب، تولید می شوند. این محصول با وضوح بالای تصویر منعکس شده در مناطق مختلف شهر مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه اینترنتی بازار ترافیکی مرکز پخش و فروش انواع تجهیزات ایمنی و ترافیکی، انواع آینه های محدب ترافیکی و تجهیزات جاده ای میباشد.

فروش بصورت تک و عمده، ارسال کالا به سراسر کشور... 0216612948-09194317031

خرید آینه محدب پارکینگ
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره خرید آینه محدب پارکینگ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: خرید آینه محدب ترافیکی ، مرکز فروش آینه محدب ، فروش آینه محدب جاده ای ، خرید آینه محدب استیل ، خرید آینه محدب پلی کربنات ، آینه پارکینگی ، آینه جاده ای ، آینه پارکینگ ، آینه سر پیچ جاده ، آینه محدب