یو تجارت
ایران سایبان

ایران سایبان


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 9 روز قبل
صاحب آگهی: iransayehb
تلفن: 55848821
ایمیل: iransayehban at gmail.com
آدرس: ازادگان بعد از خروجی اسلامشهر
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

خیمه مردی سابق ) از سال 1360 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید و نصب انواع سایبان آغاز نمود و روز به روز دامنه خدمات و محصولات خود را گسترش داد. با اعتماد به نفس میتوان گفت مجموعه ایران سایبان، پر سابقه ترین تولید کننده انواع سایبان مغازه در ایران میباشد.رزومه پر بار ایران سایبانبر این ادعا گواهی میدهد.

شایان ذکر است ایران سایبان با بهره گیری از جوانان تحصیلکرده از طریق Reverse Engineering سایبانهای بازویی (برقی) کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه و کرهرا انجام دهد. با بهره گیری از نقاط قوت هرکدام و پوشش نقاط ضعف هریک موفق به تولید سایبان بازویی (برقی) بومی کشور عزیزمان گردد و با افتخار اعلام مینماید این سایبان کاملا قابل رقابت با مدلهای اروپایی میباشد. این موفقیت توسط اداره کل مالکیت صنعتی، ثبت اخترایز گردید.

جهت سهولت در ثبت سفارش ایران سایبان مفتخر است اعلام نماید تنها مجموعه در صنعت تولید سایبان میباشد که نماد اعتماد الکترونیک از وزارت معدن،صنعت و تجارت نیز دریافت نموده است .

ایران سایبان، ساخت سازه هایی کارا، زیبا، فنی و مطمئن را جهت ارائه به مشتریان خود در راستای تأمین آسایش و جلب رضایت مشتریان گرامی با کیفیت و قیمت مناسب، سرلوحه کار خویش قرار داده اند.

ایران سایبان
ایران سایبان
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ایران سایبان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سایبان برقی ، سایبان دستی ، سایبان بازویی ، سایبان زیبا