یو تجارت
ایستگاه آگهی / خدمات / ساير / استان تهران / شهرستان تهران / مشاوره ایزو
مشاوره ایزو

مشاوره ایزو


تاریخ بروزرسانی: 1 ماه قبل
صاحب آگهی: مشاوره ایزو
تلفن: 09101797977
ایمیل: aryangostarco at yahoo.com
آدرس: 0

با پيشرفت تكنولوژي و صنعت در نقاط مختلف دنيا اعم از كشورهاي پيشرفته و ساير كشورهاي دنيا ميل به يافتن و رعايت استانداردهاي يكسان وبين المللي بيشتر گرديد . لذا با توجه به اين موضوع هرروز نياز به دريافت استانداردهاي بين المللي جهت همسان سازي كارخانجات و شركت هاي كوچك و بزرگ دنيا با يكديگر بيشتر شده است . امروزه در اكثر كشورهاي دنيا استانداردهاي شناخته شده اي مانندایزو 9001 و ایزو 14001و ایزو 45001  و ایزو 17025 و CE و مشاور EFQM و سایر سیستمهای مدیریتی مورد استفاده است .

شركت آريان گستر بعنوان مشاورایزو و مشاور سيستم هاي مديريتی و كيفيت با پشتوانه ي بیش از 10 سال تجربه ي كاري در زمينه ي سيستم هاي مديريتي و استانداردهاي مختلف اعم از استانداردهاي محصول وسيستم فعاليت مي نمايد . اين شركت با بسياري از سازمان هاي دولتي و خصوصي در سطح كشورهمكاري وسيع در سطح مشاوره داشته است . با توجه به ارتقای نگارش بسیاری از سیستمهای مدیریتی مشاوره تخصصی و روزامد سیستمهای مذکور یکی از نیازهای اساسی هر سازمانی می باشد.

اساس تاسيس شركت آريان گستر مشاوره تخصصي در زمينه ي استانداردهاي بين المللي بوده است و تا به امروز سعي برگام نهادن در راستاي همين اساس را داشته ودر اين روزگار آشفته كه بسياري از شركت هاي مشاور اقدام به فروش استانداردهاي بين المللي كرده اند كه نمونه ي آنها در همين فضاي مجازي بسيار ملموس و قابل مشاهده است اين شركت هدف و بنيان خود را فراموش نكرده و براين اساس استوار است .

یکی از بزرگترین خدمات قابل ارائه توسط آریان گستر انجام مشاوره تعالی سازمانی توسط کارشناسان حرفه ای و خبره این شرکت می باشد.

افتخار ما مشاوره و سپس اخذگواهینامه از نهاد های صدور گواهینامه با قيمت و كيفيت مناسب است .

لذا بر این اساس همین حالا با کارشناسان مشاور ایزو تماس حاصل فرمایید.

مشاور ایزو

021-77942240-77959675

مشاوره ایزو
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مشاوره ایزو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مشاور ایزو ، مشاوره ایزو ، ایزو 9001