یو تجارت
مشاوره ایزو

مشاوره ایزو


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 23 روز قبل
صاحب آگهی: مشاوره ایزو
ایمیل: aryangostarco at yahoo.com
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت در نقاط مختلف دنیا اعم از کشورهای پیشرفته و سایر کشورهای دنیا میل به یافتن و رعایت استانداردهای یکسان وبین المللی بیشتر گردید . لذا با توجه به این موضوع هرروز نیاز به دریافت استانداردهای بین المللی جهت همسان سازی کارخانجات و شرکت های کوچک و بزرگ دنیا با یکدیگر بیشتر شده است . امروزه در اکثر کشورهای دنیا استانداردهای شناخته شده ای مانندایزو 9001 و ایزو 14001و ایزو 45001 و ایزو 17025 و CE و مشاور EFQM و سایر سیستمهای مدیریتی مورد استفاده است .

شرکت آریان گستر بعنوان مشاورایزو و مشاور سیستم های مدیریتی و کیفیت با پشتوانه ی بیش از 10 سال تجربه ی کاری در زمینه ی سیستم های مدیریتی و استانداردهای مختلف اعم از استانداردهای محصول وسیستم فعالیت می نماید . این شرکت با بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی در سطح کشورهمکاری وسیع در سطح مشاوره داشته است . با توجه به ارتقای نگارش بسیاری از سیستمهای مدیریتی مشاوره تخصصی و روزامد سیستمهای مذکور یکی از نیازهای اساسی هر سازمانی می باشد.

اساس تاسیس شرکت آریان گستر مشاوره تخصصی در زمینه ی استانداردهای بین المللی بوده است و تا به امروز سعی برگام نهادن در راستای همین اساس را داشته ودر این روزگار آشفته که بسیاری از شرکت های مشاور اقدام به فروش استانداردهای بین المللی کرده اند که نمونه ی آنها در همین فضای مجازی بسیار ملموس و قابل مشاهده است این شرکت هدف و بنیان خود را فراموش نکرده و براین اساس استوار است .

یکی از بزرگترین خدمات قابل ارائه توسط آریان گستر انجام مشاوره تعالی سازمانی توسط کارشناسان حرفه ای و خبره این شرکت می باشد.

افتخار ما مشاوره و سپس اخذگواهینامه از نهاد های صدور گواهینامه با قیمت و کیفیت مناسب است .

لذا بر این اساس همین حالا با کارشناسان مشاور ایزو تماس حاصل فرمایید.

مشاور ایزو

021-77942240-77959675

مشاوره ایزو
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مشاوره ایزو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: مشاور ایزو ، مشاوره ایزو ، ایزو 9001