یو تجارت
پارافریز - بازنویسی مقاله برای رفع پلجریسیم مقالات انگلیسی

پارافریز - بازنویسی مقاله برای رفع پلجریسیم مقالات انگلیسی


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 3 ماه قبل
صاحب آگهی: ایرنتکام
تلفن: 02144425713
ایمیل: techniranmail at gmail.com
آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، بازار کتاب ایران (پاساژ کتاب)، طبقه دوم، واحد 94
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

پارافریز مقاله – پارافریز بطور ساده به معنای بیان مجدد محتوای یک متن با استفاده از واژگان و جمله پردازی و سبکی دیگر است. کاربرد آن در مواردی است که دانشجو یا محقق می خواهد نسبت به عدم مشابهت بین مقاله خود با مقالات منتشر شده قبلی از همان دست اطمینان یابد و یا بخواهد این مشابهت ها را حذف کند، زیرا در غیر این صورت، مجله مورد نظر از پذیرش (Accept) مقاله مزبور برای چاپ خودداری خواهد کرد. با استفاده از سرویس پارافریز مقاله توسط موسسه ایرنتکام، محتوا و مفاهیم با ساختار و جمله پردازی و واژگان جدیدی بازنویسی می شود. در مواردی نیز متقاضیان خواستار بازنویسی مقاله بطور کامل می شوند که این نیز در موسسه ایرنتکام با کیفیت بالا قابل انجام است.

سرویس تشخیص سرقت ادبی مقاله

نویسندگان مقالات علمی- تحقیقاتی می توانند با استفاده از سرویس تشخیص سرقت ادبی مقاله پیش از آنکه مقاله خود را در مجلات علمی سابمیت کنند، ابتدا از عدم درصد مشابهت بالا با مقالات دیگران در مقاله خود اطمینان حاصل نمایند. شبکه ایرنتکام سرویس تشخیص سرقت ادبی مقاله و تعیین پلجریسم با ترنتین را ارائه می دهد. سپس بر مبنای درصد مشابهت بدست آمده، متقاضی می تواند مقاله خود را با استفاده از سرویس پارافریز مقاله پارافریز کرده و میزان مشابهت مقاله را تا حد مورد قبول ژورنال مورد نظر کاهش دهد.

سرویس تنظیم فرمت مقاله بر طبق فرمت ژورنال

یکی از مراحل انتشار مقاله در نشریات علمی تراز اول بین المللی (منتشره توسط Springer، Elsevier  و غیره) تنظیم فرمت مقاله برطبق فورمت ژورنال است. زیرا هر مجله فورمت صفحه بندی و تنظیمات پاراگراف ها و فونت های خاص خود را دارد و مقاله نیازمند آن است که فورمت خود را با فورمت مجله تطبیق دهد. لذا ضروریست که پژوهشگر ابتدا با رجوع به سایت اینترنتی مجله مورد نظر و یا از طریق مکاتبه با آن از فورمت مقالات پژوهشی مجله آگاه شود. سپس شبکه ایرنتکام می تواند تنظیم فورمت مقاله را برای متقاضی برعهده بگیرد.

پارافریز - بازنویسی مقاله برای رفع پلجریسیم مقالات انگلیسی
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پارافریز - بازنویسی مقاله برای رفع پلجریسیم مقالات انگلیسی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پارافریز ، پارافریز مقاله ، بازنویسی مقاله