یو تجارت
بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی

بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 45,000 تومان

معرفی محصول:

تعداد در بسته: 5 عدد

درخت باران را با نام علمی Albizzia saman می شناسند. این درخت از خانواده لوبیاسانان است و خاستگاه آن به آمریکای مرکزی و کشورهایی همچون پرو و مکزیک برمی گردد. از این رو این درخت را بومی مناطق گرمسیری می دانند. این درخت از نظر ظاهری بسیار شبیه ابریشم شب خسب است. درخت باران برگ هایی به شکل مرکب شانه ای و گل های خوشه ای به رنگ صورتی و سفید دارد.

نحوه کاشت بذر درخت ابریشم صورتی

کاشت این درخت زیبا بسیار آسان است، اما توجه به چند نکته در کاشت این گیاه به شما بیشتر کمک می کند. در اولین قدم باید بذر این درخت زیبا را در دستمال مرطوب قرار دهید. سپس بذر را به همراه این دستمال به مدت 8 هفته در یخچال نگه دارید. این اقدام جهت رفع نیازهای سرمایی بذر انجام می شود. با گذشت مدت زمان ذکر شده بذر درخت ابریشم یا درخت باران را در فضای مورد نظر و در عمق سطحی خاک بکارید. 10 الی 15 روز طول می کشد که بذر این گیاه جوانه بزند. این درخت سرعت رشد متوسطی دارد و تنها باید نیازهای آن را به طور کامل تامین کنید. بنابراین جهت تامین نیازهای درخت باران یا درخت ابریشم به موارد زیر توجه داشته باشید:


خاک:

خاک های سبک و غنی از مواد آلی بهترین بستر برای رشد درخت ابریشم هستند.
آبیاری:

زمانی که سطح خاک این گیاه خشک شد، باید آن را آبیاری کنید.
نور:

درخت ابریشم یا درخت باران گیاهی آفتاب دوست به حساب می آید. به همین دلیل این گیاه را باید در مکانی با نور مستقیم آفتاب کاشت.
کود:

کودهای NPK 10-10-10 برای تقویت این گیاه بسیار مناسب هستند.

محصول: بونسای نورا

زمان مناسب کاشت بذر درخت ابریشم

گیاهان با توجه به خصوصیات منحصر به فرد خود نیازهای متفاوتی دارند. از این رو باید آن ها را در زمان مناسب کاشت که نیازهای آن ها تامین شود. به عنوان مثال درخت ابریشم یا درخت باران گیاهی است که برای نقاط گرمسیری گزینه مناسبی به شمار می رود. با توجه به تحمل دمایی و آب و هوای مورد نیاز این درخت را باید در فصل بهار کاشت. لازم به ذکر است که این درخت زیبا در تابستان گلدهی دارد.» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی
بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی
محصول: بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی
تاریخ به روزرسانی: 1402/6/18
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 45,000 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر درختچه ابریشم صورتی اصل خارجی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ، آب و هوای درخت ابریشم ، آموزش کاشت بذر درخت ابریشم ، ابریشم صورتی ، بذر برای پرورش بونسای ، بذر بونسای ، بذر بونسای ابریشم ایرانی ، بذر درخت زینتی ، بذر درخت گل ابریشمبذرخونه ، کاشت بذر اربیشم صورتی در مراغه
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی