یو تجارت
بذر فلفل تند میکس

بذر فلفل تند میکس

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 32,000 تومان

معرفی محصول:

تعداد :10 عدد

طریقه کاشت فلفل قلمی تند میکس

فلفل از طریق بذر تکثیر می شود. ابتدا یک گلدان یا سینی نشاء با زهکشی مناسب تهیه کنید و آن را با استفاده از خاک مناسب و غنی پر کنید. بذر گیاه را به صورت سطحی بر روی خاک قرار دهید و با دست خود غلتک ریزی انجام دهید و پس از آن با لایه نازکی از خاک نرم و کود روی بذر را بپوشانید. گیاه را آبیاری کنید و تا زمان جوانه زنی سطح خاک را مرطوب نگه دارید.بهتر است فلفل در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد.

محصول : بذر بونسای سرو ساورا

در این صورت سرعت رشد بیشتری خواهد داشت و محصول بیشتری تولید می کند. زمان باردهی انواع فلفل متفاوت است. فلفل های شیرین بین 60-90 روز بالغ می شوند و تولید میوه خواهند کرد. فلفل های تند به زمان بیشتری نیاز دارند و باردهی تا 150 روز می تواند طول بکشد. از زمان کاشت بذر تا انتقال نشا به زمین حدود 8 تا 10 هفته را در نظر بگیرید.

دما مناسب فلفل قلمی تند میکس

بیشتر بذرهای فلفل در دمای 21 تا 27 درجه سانتی گراد در یک هفته جوانه می زنند، اما جوانه زنی فلفل کاملا به واریته و نژاد آن بستگی دارد. برخی از واریته های فلفل جوانه زنی کندتر و سخت تری دارند. فلفل های تند جوانه زنی طولانی تری دارند.

آبیاری مورد نیاز فلفل قلمی تند میکس

فلفل گیاهی مشتاق به آب است اما باید میانه روی در آبیاری رعایت شود. در صورتی که آبیاری سبب اشباع شدن خاک شود و فضای تنفس ریشه از بین برود، بدون شک آسیب جدی به گیاه خواهد خورد. پوسیدگی ریشه و مشکلات قارچی نیز در شرایط آبیاری بیش از حد شدت خواهد یافت.

کود و تغذیه فلفل قلمی تند میکس

کود دادن بیش از اندازه سبب شاخ و برگ زدن زیاد گیاه فلفل می شود که باردهی آن را تحت تاثیر قرار می دهد. فلفل گیاهی است که به کود دهی بسیار ملایمی نیاز دارد. استفاده از یک ترکیب کودی ضعیف مثل 5-10-10 به خاک در طول دوره رشد و باردهی سلامت گیاهتان را تضمین می کند.

خاک مناسب فلفل قلمی تند میکس

خاک های لوم شنی که رطوبت را تا اندازه ای در خود نگه می دارد، برای کاشت فلفل مناسب است. فلفل نسبت به کودهای آلی و شیمیایی عکس العمل مثبت نشان می دهد. pH بین 5/6 تا 5/7 برای رشد آن مناسب است؛ ولی در pH کمتر از 5/6 تا 5/5 نیز می تواند بخوبی رشد کند و محصول بدهد.


» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر فلفل تند میکس
محصول: بذر فلفل تند میکس
تاریخ به روزرسانی: 1402/6/18
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 32,000 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر فلفل تند میکس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر فلفل تند میکس ، فلفل ، بذر فلفل ، فلفل تند میکس ، فروشگاه صیفی جات ، فروش بذر فلفل تند در آذربایجان ، کاشت بذر فلفل تند در اسکوه ، بذرخونه ، باغ ، باغبانی
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی