یو تجارت
پک  ویژه بذر لوبیا

پک ویژه بذر لوبیا

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 115,000 تومان

معرفی محصول:

برای اولین بار ما در فروشگاه بذرخونه تصمیم گرفتیم محصولات با کیفیت بذرهای لوبیا را به صورت بسته بندی با قیمت مناسب عرضه کنیم . که امیدواریم به مانند همیشه مورد رضایت شما عزیزان قرار گیرد.

بذرهای لوبیای قابل عرضه هر کدام به تعداد یک بسته :

لوبیا زرد
لوبیا بنفش
لوبیا مشکی
لوبیا متری قرمز
لوبیا متری سبز
لوبیا جک غول پیکر
لوبیا سبز آمریکایی
لوبیا دراگون

بذر لوبیا در انواع خوراک ها مصرف می شود و حتی پخته شده آن نیز برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از انواع سرطان ها قابل مصرف است و حتی موجب جلوگیری از پوکی استخوان می شود. بذر سبزیجات ارگانیک خانواده لوبیا درون یک غلاف هستند که در مورد لوبیا سبز لوبیا به همراه غلاف آن مصرف می شود.

بذر لوبیا یا Bean برای اولین بار در قاره امریکای جنوبی و مرکزی کشت شده است. این بذر که یکی از انواع محبوب بذر سبزیجات محسوب می شود، هم تنوع خوبی داشته و هم از فواید بسیار بالایی برخوردار است. در ایران مصرف لوبیا بیشتر برای درست کردن نوعی پلو به نام لوبیا پلو استفاده می شود… خواص بالای میوه این بذر باعث شده تا بذر آن یکی از پرطرفدارترین بذرها در ایران باشد. نوع معروف این بذر، لوبیا سبز است که به مناطق گرم و معتدل تعلق دارد. البته یکی از ویژگی ها و مزیت های بسیار خوب این بذر از سبزیجات این است که می توان آن را در هر نوع آب و هوایی کشت کرد و از این نظر محدودیت خیلی زیادی ندارد.

کشت بذر لوبیا شرایط خاص خود را داشته و هر کسی می تواند با طی مراحلی این عملیات را در خانه و باغچه خود انجام دهد. کشت گیاه لوبیا به صورت یک ساله انجام می پذیرد. از جمله بذر سبزیجاتی است که گیاه آن به صورت خود بارور است و برای باروری نیازی به گیاه دیگری نخواهد داشت. ساقه رونده لوبیا در روی خاک رشد کرده و محصولی غنی از مواد مغذی را برای شما ایجاد می نمایند. البته نوع غیر رونده و بوته ای آن نیز وجود دارد که می توان 40 تا 50 سانتی متر رشد نماید. ساقه های رونده تا 2 متر می توانند دراز شوند. میوه ها در آن به صورت خوشه ای رشد کرده و به صورت نیام در می آیند.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

پک  ویژه بذر لوبیا
محصول: پک ویژه بذر لوبیا
تاریخ به روزرسانی: 1400/1/16
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 115,000 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پک ویژه بذر لوبیا نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پک ویژه بذر لوبیا ، لوبیا ، انواتع بوبیا ، لوبیا سبز ، لوبیا متری ، لوبیا دراگون ، لوبیا بنفش ، لوبیا زرد ، بسته ویژه لوبیا ، لوبیا الوان ، کشت بذر لوبیا ،
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی