یو تجارت
بذر پیچک سروتاک

بذر پیچک سروتاک

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 35,000 تومان
برای خرید 3 عدد به بالا، 3 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

هر بسته : 3 عدد

نیلوفر پیچ سرو تاک یک گیاه رونده است که به ارتفاع 2/5 تا 4/5 متر رشد می کند. این گیاه رشد سریعی دارد و در هر فصل رشد صدها گل کوچک و ستاره ای زیبا تولید می کند. گل ها قرمز رنگ هستند و جذب کننده پروانه ها می باشند.

گل نیلوفر پیچ سرو تاک از انواع داربست ها بالا می رود و آن ناحیه را می پوشاند و چشم انداز بسیار زیبایی ایجاد می کند. این گیاه یک ساله است و در گلدان نیز قابل کاشت می باشد. گل نیلوفر پیچ سرو تاک در مناطق سردسیر، معتدل و گرمسیر قابل کاشت است.

کاشت بذر گل نیلوفر پیچ سرو تاک

بهتر است قبل از کاشت بذرها را به مدت 24 ساعت در آب خیساند. بهتر است بذرها را از ابتدا در جای اصلی خود بکارید، زیرا انتقال این گیاه از جایی به جای دیگر باعث آشفته شدن ریشه می شود، گیاه نیلوفر پیچ سرو تاک به ریشه های خود حساس است و اگر ریشه ها آسیب ببینند نهال به خوبی رشد نمی کند. بنابراین بهتر است بعد از رفع خطر سرما زدگی بذرها را در مکان اصلی خود بکارید.

برای کاشت نیلوفر پیچ سرو تاک یک مکان با آفتاب کامل انتخاب کنید. همچنین می توانید بذرها را در گلدان های قابل حمل برای نگه داری در بالکن بکارید. بذرها را با لایه نازکی خاک به اندازه 0/5 سانتی متر بپوشانید و تا زمان جوانه زنی خاک را مرطوب نگه دارید. زمانی که دمای خاک به بالاتر از 18 درجه سانتی گراد رسید، بهترین زمان برای کاشت بذرها می باشد.

بهترین دما برای جوانه زنی بذرهای گیاه نیلوفر پیچ سرو تاک 23 تا 29 درجه سانتی گراد می باشد. این گیاه برای رشد حداقل به 6 تا 8 ساعت نور در روز نیاز دارد. جوانه زنی معمولا 5 تا 15 روز طول می کشد. خاکی که بذرهای نیلوفر پیچ سرو تاک در آن کاشته می شوند باید غنی بوده و زهکشی خوبی داشته باشد. PH مناسب خاک برای این گیاه 6 تا 7/2 می باشد. زمان گل دهی گیاه نیلوفر پیچ سرو تاک از تابستان تا پاییز می باشد.

این گیاه به کود نیاز ندارد. هفته ای دو تا سه بار به گیاه آب دهید و خاک را مرطوب کنید. اگر گیاه نیلوفر پیچ سرو تاک را در گلدان کاشته اید، هر روز به آن آب دهید. حشرات و بیماری های مضر برای این گیاه خیلی کم هستند. اما اگر در معرض بیماری و یا حشرات قرار بگیرد می توان از حشره کش های ارگانیک و شیمیایی و قارچ کش ها استفاده نمود.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر پیچک سروتاک
بذر پیچک سروتاک
بذر پیچک سروتاک
محصول: بذر پیچک سروتاک
تاریخ به روزرسانی: 1400/1/16
ابعاد: 130 * 150 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 35,000 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر پیچک سروتاک نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر پیچک سروتاک ، بذر ، پیچک ، بذر پیچک ، سروتاک ، باغ ، باغبانی ، کشاورزی نوین ، باغ بذر ، بذر فروش ، بذرخونه ، بذر گل نیلوفر پیچ سرو تاک ، بذر گل نیلوفر پیچ سرو تاک ، بذر گل پیچک سروتاک قرمز
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی