یو تجارت
بذر کدو جک کوچولو

بذر کدو جک کوچولو

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 32,500 تومان
برای خرید 5 عدد به بالا، 2 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

کدو تنبل کوچک جک بی یک نوع کدوی مینیاتوری است که میوه هایی کوچک و جالب با قطر 6 تا 10 سانتی متر تولید می کند. این کدو به رنگ نارنجی روشن است. کدو تنبل جک بی برای مصرف خوراکی و دکوری مناسب می باشد.

نور: آفتاب کامل
دما: 15 تا 35 درجه سانتی گراد
خاک: غنی دارای زهکشی خوب
آب: متوسط
مزیت: دارای شکل جالب و منحصر به فرد
منطقه: گرمسیر، معتدل، سردسیر

کاشت بذر (کدو تنبل کوچک جک بی)

کدو خاک های غنی با زهکشی خوب را ترجیح می دهد. بهتر است قبل از کاشت بذرها را به مدت 24 ساعت در آب بخیسانید. یک گلدان را با خاک مناسب پر کنید. سپس یک سوراخ به اندازه 2/5 سانتی متر در خاک ایجاد نمایید. بذر کدو را در سوراخ قرار دهید و آن را با خاک بپوشانید. بعد از کاشت خاک را مرطوب کنید. بذر کدو در دمای 15 تا 35 درجه سانتی گراد جوانه می زند. خاک را مرطوب نگه دارید. جوانه زنی معمولا یک تا دو هفته طول می کشد. برای حفظ رطوبت، روی گلدان یک پلاستیک بکشید. گلدان را در یک مکان دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید.

زمانی که اندازه نهال ها به 5 سانتی متر رسید می توان آن ها را به زمین منتقل کرد. نهال را با تمامی خاک موجود در گلدان به زمین منتقل کنید تا ریشه آسیب نبیند. یک مکان دارای آفتاب کامل برای کاشت انتخاب کنید. دمای خاک نباید کمتر از 15 درجه سانتی گراد باشد. بذرهای کدو را می توان در بهار بعد از رفع سرما به طور مستقیم در زمین کاشت. در مناطق گرم، می توان کاشت بذر کدو را در اواخر تابستان تا اوایل پاییز نیز انجام داد.

کاشت بذر کدو در سطح وسیع به صورت جوی و پشته ای انجام می گیرد. در این حالت فاصله بین بوته ها را 60 تا 90 سانتی متر و فاصله بین پشته ها را 1/5 تا 2/5 متر در نظر می گیرند. قبل از کاشت بذر یا نهال در زمین، خاک را شخم بزنید و به آن کود اضافه کنید. آبیاری بوته های کدو را با استفاده از شلنگ در زیر برگ ها انجام دهید تا از ایجاد کپک پودری بر روی برگ ها جلوگیری شود. بین هر بار آبیاری اجازه دهید خاک کمی خشک شود. زمانی که گیاه شروع به گل دهی کرد، کودهای دارای فسفر بالا به گیاه بدهید و بعد از ظاهر شدن میوه، از کودهای دارای پتاسیم بالا استفاده نمایید.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر کدو جک کوچولو
بذر کدو جک کوچولو
بذر کدو جک کوچولو
بذر کدو جک کوچولو
محصول: بذر کدو جک کوچولو
تاریخ به روزرسانی: 1402/1/7
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 32,500 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر کدو جک کوچولو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کدو جک کوچولو ، بذرخونه ، روکالبا ، فروش انواع بذر در تهران ، فروش انواع بذر صیفیجات و سبزیجات ، فروش بذر در ایران ، فروش بذر در تهران ، فروش بذر مرغوب ، فروشگاه اینترنتی بذر گل در تهران ، فروشگاه اینترنتی روکا
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی