یو تجارت
بذر گل آشلانتوس

بذر گل آشلانتوس

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 21,500 تومان
برای خرید 5 عدد به بالا، 7 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

تعداد:20 عدد

بذر گل آشلانتوس با نام علمی Alternanthra از خانواده Amaranthaceae گلی زیبا چند ساله است که معمولا به صورت یکساله کشت می شود. برگ های این گیاه به طول 2 الی 3 سانتی متر است، که دارای لکه های رنگی قرمز ، بنفش و برنزی می باشد. این گیاه به سرما حساس است. به دلیل داشتن برگهایی به رنگ سبز و زرد که باریک و قاشقی شکل می باشند کشت می شود. این گیاه سالهاست که در ایران مورد کشت قرار می گیرد.

کاشت بذر گل آشلانتوس:

گل آشلانتون را از طریق بذر تکثیر می کنند. برای این منظور در فصل بهار دانه های بذر را در زمین می کارند و روی آن را با خاک می پوشانند. بعد از کاشت بذر 5 میلی متر روی آن خاک می ریزند.پس از زمان تقریبی دو تا سه هفته بذرها جوانه می زند.فاصله کاشت این گل در حدود 30 تا 40 سانتی متر است. همچنین شما می توانید بذرهای این گل را به صورت نشا بکارید بدین صورت که در اوایل بهمن ماه دانه های گل آ شلانتون را در خزانه ای در گلخانه بکارید و سپس در فصل بهار زمانی که ارتفاع گیاه به 8 تا 10 سانتی متر رسید آن را به زمین اصلی منتقل کنید. ارتفاع گل آشلاننتون در حدود 70 تا یک متر می باشد. بعضا ارتفاع آن به 150 سانتی متر نیز می رسد.

خاک مناسب :

برای کاشت گل آشلانتون از خاک غنی استفاده کنید. هر چند این گیاه در خاک های ضعیف و فقیر نیز رشد خوبی دارد. استفاده از خاک غنی سبب رشد بهتر و سریعتر گیاه می شود. برای کشت این گیاه از خاک برگ، کوکوپیت و پیت ماس استفاده کنید.

گلدهی:

بسته به شرایط جغرافیای و اقلیمی این گیاه پس از دو تا 4 ماه پس از کاشت بذر شروع به گلدهی می کند. گلدهی این گیاه در حدود دو تا سه ماه می باشد.

دمای مناسب :

دمای مناسب برای جوانه زنی گل آشلانتون 15 تا 18 درجه سانتیگراد می باشد. پس از رشد دمای مناسب رشد این گل بین 20 تا 30درجه سانتیگراد است.

آبیاری و نور مناسب گل آشلانتوس:

گل آشلانتون برای رشد نیاز به آب کافی دارد. خاک را همیشه مرطوب نگه دارید.

این گیاه برای رشد به به نور کامل و کافی نور خورشید نیازمند است و در مقابل سایه مقاومت چندانی ندارد. توجه داشته باشید که این گیاه در سایه اندام ها و گل های ضعیفی را تولید می کند.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر گل آشلانتوس
بذر گل آشلانتوس
بذر گل آشلانتوس
بذر گل آشلانتوس
بذر گل آشلانتوس
محصول: بذر گل آشلانتوس
تاریخ به روزرسانی: 1401/11/20
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 21,500 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر گل آشلانتوس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر گل آشلانتوس ، گل ، آشلانتوس ، بذر نحوه پرورش و نگهداری آشلانتوس ، بذر اورجینال ، بذر کمیاب ، بذرخونه ، فروشگاه بذر ، فروشگاه گل ، انواع بذرخونه ، بذراورجینال ، بذر کمیاب ، بانک بذر ، باغ بذر ، بذرسرا ، بذرفروش
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی