یو تجارت
بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه زرد گلدانی

بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه زرد گلدانی

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 33,500 تومان

معرفی محصول:

تعداد : 20 عدد

گل رعنا زیبا یا Gaillardiaبا نام علمی Gaillardia aristata بومی مناطق آمریکا می باشد و بالغ بر 23 گونه متفاوت است .زمان گلدهی تابستان و پاییز می باشد. بذر گل رعنازیبا زرد موجود در سایت از نوع پرپر و پاکوتاه و مناسب برای کشت در گلدان نیز می باشد.

گل رعنا گیاهی گلدار و زیبا که در فصل بهار و تابستان گلدهی دارد و هر چه به پاییز نزدیک شویم گلدهی کاهش پیدا می کند. گل رعنا مناسب فضای باز است به چند ساعت نور مستقیم برای گلدهی احتیاج دارد در غیر این صورت رشد علفی پیدا می کند و گلدهی متوقف می شود. رعنا زیبا یا گل شاد، یک گل همیشه شاداب، مانند شکوفه بزرگ گل آفتابگردان است. گل های شاد، از خانواده گل های آفتابگردان، داوودی و گل مینا هستند. آن ها جزء گل های بومی آمریکا و کانادا هستند. امروزه، این گل های محبوب در سراسر ایالات متحده آمریکا یافت می شوند.

گل های رعنا زیبا به خوبی در محیط های خشک رشد می کنند. بسیاری از مردم، گل های رعنا را جزء گل های وحشی می دانند. به عقیده دیگران، آن ها بخشی از یک باغ پروانه هستند یا مانند پروانه در وسط یک باغ گل به خوبی می درخشند. گل های شاد، نام خود را از منطقه ای که در آن پرورش می یابند گرفته اند، منطقه ای که از شکوفه پوشیده شده است. نام های دیگر گل شاد عبارت اند از گل هندی و چرخ آتشین. رشد شکوفه ها طولانی مدت است و بزرگی عرض آن ها به 10 سانتی متر می رسد.بذر گل رعنازیبا زرد تک رنگ می باشد. شکوفه های این گل از اوایل تابستان شروع به ریختن می کنند، اما اگر به آن ها رسیدگی شود، بیشتر عمر می کنند. گل های رعنای زیبا، در باغ های پروانه و زمین های وسیع بسیار زیبا و دیدنی هستند. ارتفاع این گل ها به 45 تا 90 سانتی متر می رسد.

نحوه کاشت بذر گل رعنازیبا زرد:

برای اینکه گلهایتان از اواسط بهار به گل بنشیند نیاز است 8 تا 12 هفته قبل از پایان زمستان نسبت به کاشت بذر گل رعنازیبا زرد در منزل اقدام شود، برای شروع، در ابتدا سینی کاشت را آماده کرده ، خاک مناسب کشت این گیاه خاک سبک شنی می باشد،بذر ها را به فاصله مناسب بکارید. بذرها برای جوانه زنی نیاز به نور دارند، روی بذرها را بالایه نازکی از خاک الک شده به ضخامت 3 میلیمتر بپوشانید و بستر کشت را با اسپری مرطوب کنید . دمای مکان نگهداری را بین 21 تا 24 درجه سانتیگراد تنظیم نمایید. در طول مدت جوانه زنی باید خاک مرطوب نگاه داشته شود ، بذرها بعد از 5 الی 10 روز جوانه می زنند . بعد از جوانه زنی بذر ها دما را می توان تا 20 درجه کاهش داد ،بعد از جوانه زنی بذر گل رعنازیبا زرد 5 تا 7 هفته نیاز به آماده شدن برای گل دهی دارند که می توان گلهای جوان و آماده را بعد از بر طرف شدن خطر سرمازدگی به محیط باز منتقل کرد .

آبیاری:

به آبیاری منظم و کم نیاز دارد و به خاک خیس حساس می باشد و باعث پوسیدگی و از بین رفتن گیاه می شود . بهترین زمان آبیاری برای گیاه زمانی است که خاک اطراف گیاه خشک باشد و آنزمان نسبت به آبیاری اقدام نمایید . در فصل تابستان و گرم شدن هوا نیازآبی گیاه بیشتر می شود .بهترین روش آب دادن گیاه روش غرق آبی است

خاک مناسب :

خاک های سبک و شنی با زهکشی مناسب بهترین نوع خاک برای کاشت بذر گل رعنازیبا زرد زیبا است.
نور:

برای گلدهی مناسب به مکانی با حداقل 6-8 ساعت نور مستقیم آفتاب نیاز دارد.


راهنمای کاشت در بسته پستی ارسال می شود


از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه زرد گلدانی
بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه زرد گلدانی
محصول: بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه زرد گلدانی
تاریخ به روزرسانی: 1402/8/5
ابعاد: 200 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 33,500 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه زرد گلدانی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه زرد گلدانی ، گل ، گل زرد ، رعنا ، گل رعنا ، فروشگاه بذر ، بذرفروش ، باغ بذر ، بذرسرا ، بذرگل ، نمایشگاه بذر ، Gaillardia ، بذر گل رعنازیبا زرد ، پرورش بذر گل رعنازیبا زرد ، خرید اینترنتی بذر گل رع
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی