یو تجارت
بذر گل آهار صورتی

بذر گل آهار صورتی

1 از 5 (1 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

تعداد : 20 عدد


گلهای این گیاه درشت و در عین حال زیبا هستند. این گل زیبا جزء خانواده کاسنی است. دوره گلدهی به نسبت طولانی ای دارد، گلدهی این گیاه از اواخر فصل بهار شروع می شود و تا شروع فصل سرما و پاییز ادامه پیدا می کند. به صورت متراکم رشد می کند این گیاه از تعداد زیادی گلبرگ های کوچک و بیضی شکل تشکیل شده است که وجود همین تعداد گلبرگ های زیاد سبب شده تا این گل شکل کروی مانندی به خود بگیرد و زیبایی اش تکمیل و دو چندان شود.

گل آهار از جمله گیاهانی است که به صورت گیاهی یکساله کاشت می شود که در برخی موارد به صورت چند ساله نیز کاشت می شود ولی آنچه که ما امروزه آن را کاشت می کنیم بیشتر به صورت یکساله است. از طریق بذر تکثیر می شود که زمان کاشت بذری این گیاه پس از پایان فصل سرما در اواسط فصل بهار می باشد. این گیاه برگ های به نسبت پهن برگ، دراز و نوک تیزی به رنگ خاکستری دارد. گل آهار صورتی برای کاشت در باغچه و حاشیه کاری و همچنین گل شاخه بریده مناسب می باشد علاوه بر این از گل آهاری برای تزئین و کاشت در گلدان و سبد گل و دسته گل استفاده می شود. این گل رشد سریعی دارد طوری که به سرعت رشد می کند و شروع به گلدهی می کند. رشد آسانی دارد در بیشتر مناطق رشد می کند. خواستگاه گل آهار کشور مکزیک می باشد.

گل آهار از جمله گلهای پر طرفدار و محبوب می باشد که در برابر خشکی مقاوم می باشد به همین دلیل در بیشتر مناطق ایران کاشت می شود. در حد معمول ارتفاع این گیاه بین 20 تا 25 سانتیمتر می باشد که در برخی موارد ارتفاع آن به 50 سانتیمتر نیز می رسد. اگر به دنبال زیبایی هستید آن را خلق کنید.

.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک روبرو مراجعه فرمائید »»» راهنمای کاشت گل آهار صورتی

.

.


راهنمای کاشت در بسته پستی ارسال می شود


از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر گل آهار صورتی
بذر گل آهار صورتی
بذر گل آهار صورتی
بذر گل آهار صورتی
بذر گل آهار صورتی
محصول: بذر گل آهار صورتی
تاریخ به روزرسانی: 1402/8/5
ابعاد: 155 * 180 * 200 میلیمتر
وزن: 200 گرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر گل آهار صورتی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر گل آهار صورتی ، آهار ، اهار ، اهار صورتی ، گل ، بذر گل ، فروشگاه گل و گیاه ، گل زینتی ، گل جدید ، بذر ارگانیک ، بذر کمیاب ، بذر نایاب ، فروشگاه بذر کمیاب ، بذرخونه ،