یو تجارت
بذر گل هسپریس بانوان

بذر گل هسپریس بانوان

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: اصفهان
قیمت: 21,000 تومان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 17,300 تومان
برای خرید 8 عدد به بالا، 7 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

تعداد : 10 عدد

گل هسپریس گیاهی علفی و چندساله است که گل های زیبایی در رنگهای مختلف تولید می کند. از طریق بذر تکثیر می شود. برای کاشت در باغ و باغچه مناسب است. هسپریس در زبان یونانی به معنای عصر است. گل های خوشبویی دارد.


مشخصات گیاهی گل هسپریس بانوان/ گل عصر

گل هسپریس گیاهی زیبا و زینتی است که به صورت گیاهی علفی در بیشتر مناطق رشد می کند. هسیریس در زبان یونانی به معنای عصر است و چون گلهای این گیاه به هنگام عصر عطر خاصی دارند به آن گل هسپریس یا گل عصر می گویند. گل های خوشبویی دارد و برای کاشت در باغ و باغچه مناسب است. گیاهی چندساله است.

نام علمی و انگلیسی این گیاه Hesperis matronalis است که گل های زیبای 4 تا 6 گلبرگی در رنگهای مختلف تولید می کند که به هنگام شکفتن منظره زیبایی را نمایان می کند. برگ های سبز رنگی دارد و ساقه آن نیز علفی است. توجه داشته باشید که این گیاه در بیشتر مناطق به صورت خودرو رشد می کند. ساقه ای این گیاه به صورت چندگانه و قائم و به صورت کرکدار است. این گیاه در سال اول رشد شاخ و برگ زیادی را تولید می کند. گلهای زیبا و خوش رنگ این گیاه در انتهای ساقه گل دهنده گیاه ظاهر می شوند.


طرز کاشت بذر گل هسپریس بانوان / گل عصر

گل هسپریس بانوان یا گل عصر از طریق بذر تکثیر می شود. در کاشت بذری ابتدا بذرهای این گیاه را در گلدانی مناسب بکارید و توجه داشته باشید که گلدان دارای زهکشی خوبی باشد. پس از کاشت بذر روی آن را با خاک نرمی بپوشانید. گیاه را آبیاری کنید و روی آن را با نایلون روشنی بپوشانید تا رطوبت گیاه حفظ شود، چرا که رطوبت سبب تسریع در جوانه زنی گیاه می شود. پس از گذشت 10 تا 20 روز در دما 20 تا 25 درجه سانتی گراد بذر گیاه جوانه می زند و شروع به رشد می کند، از رشد سریعی برخوردار است و پس از گذشت دو ماه شروع به گلدهی می کند.


راهنمای کاشت در بسته پستی ارسال می شود


از سایر محصولات ما هم با کلیک کردن دیدن فرمایید

بذر گل هسپریس بانوان
بذر گل هسپریس بانوان
محصول: بذر گل هسپریس بانوان
تاریخ به روزرسانی: 1400/10/27
ابعاد: 160 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 17,300 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر گل هسپریس بانوان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر گل هسپریس بانوان ، هسپریس ، بذر هسپریس ، هسپریس بانوان ، بذر گل ، بذر ، بذرخونه ، فروشگاه بذر ، باغ ، باغبانی ، نمایشگاه بذر ، گل ، گل و گیاه ، خرید بذر ، فروش بذر ، گل عصر
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی