یو تجارت
دانلود رابطه ي خود کنترلي با سبک هاي دلبستگي دانشجويان

دانلود رابطه ي خود کنترلي با سبک هاي دلبستگي دانشجويان


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 233 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 40,000 تومان

معرفی محصول:

چکيده

 به بررسی رابطه ی سبک های دلبستگی با خودکنترلی در دانشجویان دختر و پسر دانشگاه آزاد تهران جنوب پرداخته است که با استفاده از پرسشنامه های سبک های دلبستگی و خودکنترلی و نرم افزار تحلیل آماری SPSS18 به بررسی آماری فرضیات پرداخته و نتایج ذیل را در برداشت:

میانگین نمره کنترل خود در دختران 30/34 و در پسران 68/35 است. میزان پراکندگی نمره ها نیز در دختران 86/5 و در پسران 67/5 است. ضرایب همبستگی نشان می دهد که رابطه نمره کنترل خود با نمره دلبستگی ایمن و دوسوگرا در دختران معنادار نیست و با نمره دلبستگی اجتنابی  معنادار است. ضریب همبستگی مثبت بین نمره این متغیرها بیانگر آن است که با افزایش نمره دلبستگی اجتنابی ، نمره کنترل خود در دختران نیز افزایش می یابد.  ضرایب همبستگی نشان می دهد که رابطه نمره کنترل خود با نمره دلبستگی ایمن ، دوسوگرا و اجتنابی معنادار نیست. بنابراین فرضیه پژوهشی رد می شود. به این معنا که بین میزان دلبستگی وکنترل خود در پسران رابطه معنی دار وجود ندارد....

برای خرید و دریافت پایان نامه زیر گزینه دانلود در پایین فشار دهید بعد پر کردن مشخصات خود و واریز مبلغ از طریق درگاه آنلاین فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت با تشکر.

دانلود رابطه ي خود کنترلي با سبک هاي دلبستگي دانشجويان
دانلود رابطه ي خود کنترلي با سبک هاي دلبستگي دانشجويان
محصول: دانلود رابطه ي خود کنترلي با سبک هاي دلبستگي دانشجويان
تاریخ به روزرسانی: 1398/2/11
قیمت: 40,000 تومان
حجم فایل: 233 کیلوبایت
فروشنده: ايران کتاب
تلفن فروشنده: 09120473496
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره دانلود رابطه ي خود کنترلي با سبک هاي دلبستگي دانشجويان نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: خود کنترلی ، دلبستگی ، دانشجویان ، روانشناسي، مصرف مواد، دلبستگي بزرگسالان، متاهل، مهارت
پشتیبانی: ايران کتاب
09120473496
پشتیبانی