یو تجارت
کیف الکترونیک آریا ششم دبستان مورد تایید اداره اموزش و پرورش

کیف الکترونیک آریا ششم دبستان مورد تایید اداره اموزش و پرورش


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران - ري
نمودار قیمت قیمت برای شما: 82,000 تومان

معرفی محصول:

کمک درسی کیف الکترونیکی آریا پایه ششم

82,000 تومان

این محصول که فقط بصورت پستی قابل سفارش می باشد ، شامل یک عدد لوح فشرده است که بر روی سیستم عامل ویندوز نصب می گردد. در این محصول کلیه کتابهای درسی ششم دبستان بهمراه ده عدد فلش کارت آموزشی گنجانده شده است. به شماره پروانه 050216-02519- 8 در وزارت ارشاد

کیف الکترونیک آریا ششم دبستان ، یک بسته نرم افزاری شامل یک عدد لوح فشرده به همراه دفترچه راهنمای نصب و راه اندازی می باشد. محتویات لوح فشرده : شامل کلیه کتابهای درسی ششم دبستان بهمراه صدها فیلم آموزشی ، تمرین های تعاملی ، کتاب گویا ، آزمون ، تورهای مجازی می باشد. این محتوا دانش آموز را قادر می سازد تا مفاهیم درسی را در محیطی شاداب تر و با عمیق یادگیری بیشتر فرا بگیرد و همچنین معلمین می توانند در کلاس های هوشمند با بهره گیری از این محتوا شادابی و نشاط را در کنار یادگیری سریع تر و عمیق تر برای کلاس درس خود به ارمغان بیاورند. همچنین شامل مجموعه فلش کارت های آموزشی برای دروس فارسی ، علوم ، قرآن ، ریاضی ، هدیه های آسمانی ، مطالعات اجتماعی و کارو فناوری می باشد . هر بسته از فلش کارت ها شامل خلاصه دروس و مطالب مهم هر درس بهمراه سوالات متعدد مفهومی بگونه ای طراحی شده که دانش آموزان در کمترین زمان ممکن مطالب مهم هر درس را دوره و به خاطر بسپارند. در این لوح فشرده فایل اندروید کیف الکترونیک آریا ( گوشی های همراه و تبلت ) نیز موجود است .

کیف الکترونیک آریا ششم دبستان مورد تایید اداره اموزش و پرورش
کیف الکترونیک آریا ششم دبستان مورد تایید اداره اموزش و پرورش
محصول: کیف الکترونیک آریا ششم دبستان مورد تایید اداره اموزش و پرورش
تاریخ به روزرسانی: 1399/8/2
وزن بسته بندی: 1200 گرم
قیمت: 82,000 تومان
تلفن فروشنده: 02155956052 - 09121406571
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کیف الکترونیک آریا ششم دبستان مورد تایید اداره اموزش و پرورش نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: کمکدرسی ، ابتدایی، علوم ، ریاضی ، اجتماعی، نرم افزار ، فارسی ، کیف الکترونیکی ، اریا، ششم
پشتیبانی: فروشگاه سافت ری نیاز روز
02155956052 - 09121406571
پشتیبانی