یو تجارت
روش های جدید برای لاغری و کاهش وزن

روش های جدید برای لاغری و کاهش وزن

ویرایش: 1395/5/20
نویسنده: mrmashuof

ترفند های جدید برای کاهش وزن و تناسب اندام را در اینجا بخوانید.

متخصص دیابت راهکارهای غیر دارویی کاهش فشار خون را تشریح کرد و گفت: رژیم غذایی که موجب محافظت فرد از بیماری‌های قلبی شده و بهترین راه درمان دیابت است، در پایین نگه داشتن فشار خون کمک میکند.

بنا برگزارش جادوی کلمات به نقل از  تالاب ، مهیار خسروشاهی در ارتباط با رژیم غذایی سالم اظهارداشت: برای تحقق رژیم مناسب فرد باید آب و مایعات بیشتری را در طی روز بنوشد.

وی افزود: باید روزانه ۶ تا ۸ لیوان آب و مایعات مصرف کرد. اگر چه ممکنه این توصیه به نظر یک توصیه نسبتا عمومی باشد اما تجربه نشان داده است که این کار به روند لاغری کمک زیادی م‌‎‌کند.

متخصص دیابت در مورد این که چگونه می‌توان بدون استفاده از دارو فشار خون را کاهش داد، گفت: همان نوع رژیم غذایی که باعث محافظت فرد از بیماری‌های قلبی شده و نیز بهترین راه درمان دیابت است، در پایین نگه داشتن فشار خون کمک خواهد کرد.

خسروشاهی ادامه داد: یک رژیم سالم دارای میزان پایین چربی به خصوص چربی حیوانی و میزان متعادل کربوهیدرات با فیبر بالا عدس و لوبیا و سبزیجات است. همچنین پایین آوردن میزان پروتیین و نمک می‌تواند به کاهش فشار خون کمک کند.

وی خاطر نشان کرد: انجام ورزش یکی از مهمترین مواردی به شمار رفته که برای سلامتی نیاز است و در کاهش استرش و فشار خون و چربی‌ها مؤثر واقع می‌شود.

سایت جادوی کلمات

سایت یو تجارتمنبع:

http://jadoykalamat.ir/1395/05/20/7798/تکنیک-جدید-برای-لاغری-و-کاهش-وز�%8

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روش های جدید برای لاغری و کاهش وزن نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روش های جدید برای لاغری و کاهش وزن ، لاغری ، تکنیک لاغری ، چاقی ، روش های چاق شدن ، روش هیا لاغر شدن ، ورزش های لاغری ، تناسب اندام ، اندام زیبا ،