یو تجارت

روش های جدید برای لاغری و کاهش وزن

نویسنده: فایل می
20 مرداد 95 ساعت 13:12
1 از 5 (1 رای)
روش های جدید برای لاغری و کاهش وزن

ترفند های جدید برای کاهش وزن و تناسب اندام را در اینجا بخوانید.

متخصص دیابت راهکارهای غیر دارویی کاهش فشار خون را تشریح کرد و گفت: رژیم غذایی که موجب محافظت فرد از بیماری‌های قلبی شده و بهترین راه درمان دیابت است، در پایین نگه داشتن فشار خون کمک میکند.

بنا برگزارش جادوی کلمات به نقل از  تالاب ، مهیار خسروشاهی در ارتباط با رژیم غذایی سالم اظهارداشت: برای تحقق رژیم مناسب فرد باید آب و مایعات بیشتری را در طی روز بنوشد.

وی افزود: باید روزانه ۶ تا ۸ لیوان آب و مایعات مصرف کرد. اگر چه ممکنه این توصیه به نظر یک توصیه نسبتا عمومی باشد اما تجربه نشان داده است که این کار به روند لاغری کمک زیادی م‌‎‌کند.

متخصص دیابت در مورد این که چگونه می‌توان بدون استفاده از دارو فشار خون را کاهش داد، گفت: همان نوع رژیم غذایی که باعث محافظت فرد از بیماری‌های قلبی شده و نیز بهترین راه درمان دیابت است، در پایین نگه داشتن فشار خون کمک خواهد کرد.

خسروشاهی ادامه داد: یک رژیم سالم دارای میزان پایین چربی به خصوص چربی حیوانی و میزان متعادل کربوهیدرات با فیبر بالا عدس و لوبیا و سبزیجات است. همچنین پایین آوردن میزان پروتیین و نمک می‌تواند به کاهش فشار خون کمک کند.

وی خاطر نشان کرد: انجام ورزش یکی از مهمترین مواردی به شمار رفته که برای سلامتی نیاز است و در کاهش استرش و فشار خون و چربی‌ها مؤثر واقع می‌شود.

سایت جادوی کلمات

سایت یو تجارت

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره روش های جدید برای لاغری و کاهش وزن نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: روش های جدید برای لاغری و کاهش وزن ، لاغری ، تکنیک لاغری ، چاقی ، روش های چاق شدن ، روش هیا لاغر شدن ، ورزش های لاغری ، تناسب اندام ، اندام زیبا ،