یو تجارت

آموزش تهیه پیاز حلقه ای سوخاری شده

نویسنده: فایل می
2 تیر 95 ساعت 18:56
1 از 5 (1 رای)
آموزش تهیه پیاز حلقه ای سوخاری شده

امروز آموزش تهیه پیاز حلقه ای را برای شما قرار داده ایم . پیاز را اگر به صورت سوخاری شده و حلقه شده استفاده کنیم هم زیبایی بیشتری دارد و هم طعم بهتری را به خود میگیرد . می توانید به راحتی آن را در منزل تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید.

آموزش تهیه پیاز حلقه ای سوخاری شده

مواد لازم برای پیاز حلقه ای سوخاری

پیاز بزرگ : 2 عدد

آرد : یک و یک چهارم پیمانه
آرد ذرت : 1/2 پیمانه
بیکینگ پودر : یک و نیم قاشق چایخوری
نمک : به میزان لازم
آب گازدار : ۱۰۰ میلی لیتر
روغن : 1/2 پیمانه
برگ جعفری تازه  

آموزش تهیه پیاز حلقه ای سوخاری شده

طرز تهیه پیاز حلقه ای سوخاری

در سینی فر دستمال حوله ای پهن کنید.حلقه های پیاز را برای 10 دقیقه در ظرفی از آب و یخ قرار دهید. سپس آن ها را آبکشی و خشک کنید.در ظرفی آرد، آرد ذرت، بیکینگ پودر، 1 قاشق چای خوری نمک و آب گازدار را با هم ترکیب کنید.در قابلمه ای روی حرارت بالا روغن را داغ کنید.

در چند نوبت، حلقه های پیاز را در خمیر بزنید، خمیر اضافی آن را بگیرید و با دقت در روغن قرار دهید و برای 2 تا 3 دقیقه تا طلایی شوند، سرخ کنید.پس از خارج کردن حلقه های سرخ شده، آن ها را روی دستمال حوله ای قرار دهید، و بر روی آن ها نمک بپاشید.

سینی فر را در فر با حرارت 120 درجه سانتی گراد قرار دهید،تا گرم بماند.قبل از سرخ کردن بخش بعدی حلقه ها روغن را داغ کنید.بعد از سرخ کردن تمامی حلقه ها، با احتیاط برگ های جعفری را در روغن بریزید و برای 10 ثانیه تا ترد شوند، سرخ کنید آنها را از قابلمه خارج کرده، رویشان نمک بپاشید .

برای سرو حلقه های پیاز سوخاری از جعفری های تفت داده شده رویشان بریزید.

جادوی کلمات - بخش آشپزی

 یو تجارت - هنر آشپزی

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آموزش تهیه پیاز حلقه ای سوخاری شده نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: آموزش تهیه پیاز حلقه ای سوخاری شده ، آشپزی ، راهنمای آشپزی ، مجله آشپزی ، سایت آشپزی ، پیاز حلقه ای ، درست کردن پیاز ، پیاز سوخاری شده ، تههه پیاز سوخاری ، پیاز ، سوخاری