یو تجارت

مردان اگر این 7 نکته را رعایت نکنند می میرند

نویسنده: فایل می
2 تیر 95 ساعت 17:18
1 از 5 (1 رای)
مردان اگر این 7 نکته را رعایت نکنند می میرند

بسیاری از علائم و نشانه ها هستند که ما برای سلامتی باید رعایت کنیم . کارتی هم هست که آقایان برای سلامتی باید رعایت کنند . مردان باید بدانند که بخاطر چشم پوشی از علائم بیماری ها و عدم رسیدگی به موقع، به علائمی که می تواند شما را از بیماری های مهلک، آگاه و منجر به پیشگیری از بیماری شود، شاید مجبور شوید که بهای بسیار سنگینی بپردازید.

گروه اینترنتی برتر :در اینجا ۷ نشانه ای که مردان به هیچ وجه نباید از آن چشم پوشی کنند،و باید سریعا به دنبال درمان های فوری باشند، بیشتر معرفی شده است:درد ناگهانی کشاله ران این درد ممکن است در اثر پیچش بیضه ها ایجاد شود.

پیچش بیضه یا تورشن، اغلب به دنبال چرخش بیضه حول محور خود، روی می‌دهد.تشخیص قطعی با سونوگرافی است و به دلیل انسداد عروق بیضه و نرسیدن خون به آن،درمان سریع که اغلب جراحی است ضروری است، در غیر اینصورت خطر عقیمی وجود خواهد داشت.

اما یک علت دیگر این درد، ممکن است عفونت و التهاب اپیدیدیم باشد. اپیدیدیم عبارت‌ است‌ از، التهاب‌ و عفونت‌ اپیدیدیم‌. اپیدیدیم‌ یک‌ ساختار مستطیلی‌ شکل‌ است‌، که‌ به‌ قسمت‌ بالایی‌ هر کدام‌ از بیضه ‌ها می ‌چسبد.

هدف‌ درمان‌ عبارت‌ است‌ از مبارزه‌ با عفونت‌ و کاهش‌ درد و تورم‌. درمان‌ معمولا می‌ تواند در منزل‌ انجام‌ گیرد.درد شدید کمر درد ناگهانی و شدید در پشت، اگر مربوط به ورزش نباشد، می تواند نشانه ای از تبال به آنوریسم آئورت شکمی باشد. این عارضه در جریان پارگی لایه داخلی آئورت شکمی ایجاد می شود.

آنوریسم آئورت شکمی، گاهی می تواند علاوه بر کمردرد با بی اشتهایی و کاهش وزن و همچنین یک توده ضربان دار در شکم همراه باشد. با تعیین ابعاد آنوریسم، از طریق سی تی اسکن، از طریق دارو و جراحی می توان اقدام به درمان کرد.

درد مداوم در ساق پا درد آزاردهنده در بالای پا و یا جلوی ساق پا،اگر با ورزش بدتر شود، با مسکن هایی مانند ایبوپروفن و یا استفامینوفن بهبود می یابد. در غیر این صورت این درد شاید مرتبط با شکستگی استرسی استخوان باشد.

این نوع شکستگی هنگامی بروز می کند که نیروی بیش از حد ظرفیت استخوان، طی هفته ها و به طور مکرر روی استخوان طبیعی وارد شود.هر یک از این نیروها اگرچه باعث شکستگی نمی شود، ولی جمع آنها در طی زمان، باعث تسلیم شدن استخوان و در نهایت شکستگی می شود.

درمان این شکستگی در اغلب موارد غیر جراحی است و البته موارد استثنایی مانند شکستگی گردن، استخوان ران یا شکستگی های جابه جا شده ممکن است نیاز به عمل جراحی داشته باشد.

درد شکمی شدید این درد که با احساس شیئی تیز در معده یا گلوله ای در شکم همراه است، در ناحیه دنده ها نیز گسترش می یابد و می تواند نشانه ای از آپاندیسیت، پانکراتیت و یا التهاب کیسه صفرا باشد. در هر سه مورد، علت می تواند عفونت باشد.

مردان اگر این 7 نکته را رعایت نکنند می میرند

درددر قسمت پایین شکم، نشان دهنده آپاندیسیت است. درد در قسمت فوقانی شکم، معمولا نشان دهنده التهاب کیسه صفرا و در زیر قفسه سینه نشان دهنده پانکراتیت است.

درد گذرای قفسه سینه دردی سنگین، که به طور ناگهانی ظاهر می شود و به سرعت از بین می رود، می تواند نشان دهنده سوء هاضمه، یا خطر حمله قلبی باشد. حتی اگر مدت زمان این درد بسیار کوتاه باشد، خطر آن را نباید نادیده گرفت.

درد ساق پا همراه با تورم ساق پای متورم حساس به لمس، می تواند نشان دهنده ترومبوز وریدهای عمقی باشد. ماساژ ناحیه دردناک خطرناک است و می تواند باعث گسترش لخته به ریه ها شود.ادرار کردن دردناک این عارضه ممکن است در بدترین حالت، نشان دهنده ابتلا به سرطان مثانه باشد.

درد و خون در ادرار از نشانه های ابتلا به این سرطان، یعنی چهارمین سرطان شایع در مردان است. سیگار کشیدن بزرگ ترین عامل خطر ابتلا به سرطان مثانه است. با انجام آزمایش ادرار و تشخیص تومور، گزینه های جراحی، شیمی درمانی و رادیوتراپی به عنوان درمان در دسترس است.

گروه اینترنتی برتر / یو تجارت

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مردان اگر این 7 نکته را رعایت نکنند می میرند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: مردان اگر این 7 نکته را رعایت نکنند می میرند ، سلامتی ، سلامتی درمردان ، راز های سلامتی مردان ، بهداشت و سلامتی ، مردان ، سلامتی در مردان ، نکات پزشکی مردان ، سلامتی مردانهاخبار سلامتی مردان