یو تجارت

دیروز و امروز ستاره های ایرانی (عکس)

نویسنده: فایل می
17 خرداد 95 ساعت 21:08
1 از 5 (1 رای)
دیروز و امروز ستاره های ایرانی (عکس)
به گزارش مجله جادوی کلمات ،البته باید اعتراف کرد که این عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن نمی‌شود که اتفاقا برعکس درباره آقایان شرایط متفاوت است. قدیمی‌ترها همیشه می‌گفتند مردها هر چه سن‌شان بالاتر برود، قیافه‌شان هم بیشتر جا می‌افتد که خب، پر بیراه نگفته‌اند.
روزها می‌آیند و می‌روند بدون اینکه دقیقا متوجه شویم زمان به چه سرعتی می‌گذرد. فقط یک روز به خودمان می‌آییم و می‌بینیم که موهای شقیقه سفید شده، پوست صورت کمی افتاده، خط‌های روی پیشانی عمیق‌تر شده و خلاصه که زمان ردپایش را روی صورت‌مان گذاشته است؛
برای‌تان نمونه‌های عینی خواهیم آورد که باورتان شود گذر روزها گاهی چهره‌ها را بهتر و البته جذاب‌تر هم خواهد کرد. این اتفاق را در صورت ستاره‌هایی که قطعا جای محکمی در قلب‌تان دارند، مشاهده کنید. دیروز و امروزشان را ببینید و خودتان به قاضی بروید.
رضا کیانیان
موهای جوگندمی عجیب به رضا کیانیان می‌آید؛ البته باید گفت صورتش نسبت به گذشته پرتر شده که خب، این هم از مزایای وزن اضافه کردن است ولی رضا کیانیان در حال حاضر اضافه وزن ندارد و اگر نسبت به گذشته وزنی روی وزن آورده قطعا به چهره‌اش نشسته و او را خیلی بهتر از قبل کرده است.
خط و خطوط روی صورتش هم اتفاقا او را جاافتاده‌تر می‌کند. به زبان ساده‌تر جذبه بیشتری به چهره‌اش می‌دهد. خیلی‌ها معتقدند رضا کیانیان به لحاظ ظاهری شباهت‌های‌ ریزی به آل‌پاچینو دارد.
دیروز و امروز ستاره های ایرانی
مهران مدیری
او یک جوان ترکه‌ای کاملا معمولی بود که چهره‌ای کاملا عادی داشت. مهران مدیری اما هرچه جلوتر آمد، بیشتر تغییر کرد و این تغییر آنقدر خوب و مثبت بود که روزگاری در همین نزدیکی‌ها او را روی بیلبوردهای تبلیغاتی نشاند که جدا از حرفه خودش بابت استایل و قیافه‌اش بود.
باز هم نباید نقش موهای جوگندمی و چند کیلویی اضافه‌تر را در این بین نادیده گرفت. مهران مدیری یکی از خوش‌قیافه‌های زمان خودش است. شاید هیچ‌کس یادش نرود روزی را که در جشنواره فیلم روی صحنه رفت و پشت میکروفن گفت: خدا به بعضی‌ها هم قد می‌دهد و هم قیافه! اتفاقا منظورش خودش بود و خب، حرف حق هم جواب ندارد.
عباس کیارستمی
آنچه همیشه از عباس کیارستمی به یاد داریم، یعنی از همان سال‌های جوانی‌اش عینک بزرگی است با قاب و فریم تیره که البته همچنان به همان قوت خودش باقی است. با این حال این روزها کجا و آن روزها کجا.
آنچه این روزها می‌بینیم نمونه خوش‌تیپ شده کارگردان کاربلد و البته محبوب سینماست. او تیپ خاصی دارد و خوب می‌داند با استایل‌های ویژه چطور این خوش‌تیپی را ارتقا دهد. عباس کیارستمی هم از جمله کسانی است که گذر زمان به چهره‌اش ساخته و او را بهتر از دوران جوانی‌اش کرده است.
همایون ارشادی
آقای ارشادی این روزها مو سفید کرده و وقتی در جزییات صورتش دقیق می‌شوید، می‌توانید خیلی راحت رد میانسالی را در چهره‌اش پیدا کنید. به نظر می‌رسد تعقیب و گریز میانسالی در آقای همایون ارشادی خیلی ساده اتفاق افتاده است.
او میانسال شده اما یک میانسال خوش‌تیپ که قطعا به نسبت روزهای جوانی‌اش یک سیر صعودی ظاهری را تجربه کرده است. این مرد خوش‌تیپ در حال حاضر یکی از بازیگران بین‌المللی کشورمان هم است.
فرامرز قریبیان
شما کدام دوران را می‌پسندید؟ فرامرز قریبیان جوان یا فرامرز قریبیان پا به سن گذاشته؟ تردیدی وجود ندارد که گزینه دوم طرفداران بیشتری دارد؛ البته که آقای قریبیان جوان برحسب زمان خودش استایل به‌روزی داشته اما این دلیل نمی شود که روند رو به رشد چهره‌اش با بالا رفتن سن به چشم نیاید.
چهره جدی و گاهی اخموی او حسابی از گذشته متفاوتش کرده است. باید اعتراف کرد جذبه صورتش او را ویژه می‌کند و در نهایت هم در میان خوش‌تیپ‌ترین بازیگران پا به سن گذاشته زمان فعلی قرارش می‌دهد.
دانیال حکیمی
این روزها دیگر خبری از آن جوان لاغر‌اندام مو مشکی نیست که نقش عاشق دلباخته کم‌سن و سال را برازنده‌اش می‌کرد. حالا محاسنی سفید کرده و استایلی متفاوت به هم زده است او اخیرا در فیلم‌ها و سریال‌های پلیسی اکشن زیاد دیده شده که این خودش می‌تواند نشان از بدن آماده اش برای فعالیت‌های فیزیکی سنگین داشته باشد.
در قامت یک بازیگر حرفه‌ای، به نظر می‌رسد دانیال حکیمی ورزش را از برنامه‌اش حذف نمی‌کند و حسابی مراقبت سلامتی‌اش است. چهره این روزهای او قطعا و حتما جذاب‌تر از دورانی است که حسابی جوان‌تر از اینها بود.
محمدرضا شجریان
استاد بی‌بدیل آواز ایران اگرچه این روزها در بستر بیماری است اما حتی محمدرضا شجریان با شرایط فعلی‌اش هم یک جای قطعی در فهرست هنرمندان خوش تیپ میانسال ایرانی دارد. محمدرضا شجریان دوران جوانی، با محمدرضا شجریان میانسال چقدر تفاوت دارد؟ وقتی ملاک ظاهر باشد،
شک کنید استاد این روزها بسیار خوش‌تیپ‌تر و جذاب‌تر از روزهای جوانی است. خط و خطوطی که بر چهره‌اش نشسته او را خوش‌تیپ‌تر از گذشته‌اش کرده است. خوش‌تیپی‌ای که البته با استایل شیک‌پوش آقای شجریان به بهترین شکل ممکن نمود پیدا می‌کند.
مهدی هاشمی
چه کسی بازی بی‌نظیر او را در سلطان و شبان فراموش کرده؟ همان روزهای جوانی که به اوج رسید. حالا چه کسی چهره آن زمانش را فراموش کرده است؟ وقتی پای مقایسه چهره جوانی و حال به میان می‌آید چه کسی می‌تواند منکر کفه سنگین ترازو در روزهای میانسالی شود؟
مهدی هاشمی که این روزها هفتمین دهه زندگی‌اش را می‌گذراند، کاملا قبراق و سرحال است؛ آن هم با صورتی که اثری از آثار پیری در آن دیده نمی‌شود. اینجاست که می‌گویند سن فقط یک عدد است؛ البته بد نیست بدانید از گوشه و کنار خبر می‌رسد آقای هاشمی حسابی اهل ورزش است و چه بسا همین مساله رمز جوانی او در هفتمین دهه زندگی‌اش باشد.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دیروز و امروز ستاره های ایرانی (عکس) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دیروز و امروز ستاره های ایرانی (عکس) ، بازیگران ، خوانندگان ، عکس ، تصاویر هنرمندان ، هعنرمندان ، اهالی هنر ، تصاویر هنری ، هنرمند