یو تجارت

آمار قابل قبول تراکتور مقابل تیم های اماراتی در تبریز

نویسنده: مسعود شعاری
2 خرداد 95 ساعت 03:09
1 از 5 (1 رای)
آمار قابل قبول تراکتور مقابل تیم های اماراتی در تبریز

به گزارش فوت آرت؛ تراکتور در چهار دوره حضور خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در تبریز مقابل تیم های اماراتی طعم شکست را نچشیده است. سرخ پوشان در اولین دوره حضور خود در تبریز در یک بازی به یاد ماندنی سه بر یک الجزیره امارات را شکست دادند

این تیم در دومین فصل خود با تونی اولیویرا مقابل العین امارات با نتیجه تساوی دو بر دو متوقف شدند. چهل هزارطرفدار در این بازی حضور یافتند و گل به یاد ماندنی فرشاد احمدزاده یکی از نکات قابل توجه این دیدار بود.

تراکتور در سومین دوره حضور خود توانست با یک گل از سد الاهلی امارات بگذرند. اوساما السعیدی و اورتون ریبیرو بازیکنان گران قیمت الاهلی نتوانستند در تبریز کاری از پیش ببرند و نتیجه بازی را واگذار کردند.

یکی دیگر دیدار های به یاد ماندنیتراکتور مقابل تیم های اماراتی در این فصل شکل گرفت. تراکتور که بازی های چندان جالبی در لیگ برتر ارائه نمی داد در بازی با الجزیره مقابل بیست هزار طرفدار خود متحول شد و در بیست دقیقه اول کار را تمام کرد و با دو گل در ادامه بازی چهار بر صفر از سد حریف خود گذشت.

بدون شک سه پیروزی و یک شکست مقابل تیم های اماراتی در تبریز ، به لحاظ روحی برای تراکتوری ها حائز اهمیت است به خصوص در این بازی که باید گل های زیادی برای صعود به مرحله بعد به ثمر برساند.

منبع: ww.footart.ir/1864/آمار-قابل-قبول-تراکتو
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آمار قابل قبول تراکتور مقابل تیم های اماراتی در تبریز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تراکتورسازی 391 جهان و دوم ایران ، تیم‌های آسیایی ، تبریز ، تیم های ایرانی در رده بندی باشگاهی جهان ، جام باشگاه های اسیایی ، سه پیروزی و یک شکست ، تیم های اماراتی در تبریز ،