یو تجارت

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال نشسته ایران و آلمان اعلام شد

14 اردیبهشت 95 ساعت 10:15
1 از 5 (1 رای)
برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال نشسته ایران و آلمان اعلام شد

تیم ملی والیبال نشسته آلمان که خرداد ماه به ایران سفر می‌کند، دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی کشورمان همراه با چهار دیدار تدارکاتی با تیم‌های باشگاهی برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، آلمان از جمله تیم‌های حاضر در مسابقات والیبال نشسته پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک است. این تیم در راستای اجرای برنامه‌های آماده‌سازی برای حضور در این بازی‌ها، با ترکیب اصلی و البته هزینه خود 22 خرداد به ایران سفر می‌کند تا در تهران علاوه بر پیگیری تمریناتش، چند دیدار تدارکاتی هم برگزار کند.

بر این اساس تیم ملی والیبال نشسته آلمان طی روزهای 23 تا 29 خرداد در تهران خواهد بود. به گفته هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران، این تیم پارالمپیکی در این مدت دو دیدار تدارکاتی با ملی پوشان ایران خواهد داشت و طی چهار دیدار هم رو در روی تیم‌های برتر باشگاهی کشور قرار می‌گیرد.

اطلاع رسانی در مورد دیدار تیم ملی والیبال نشسته آلمان با تیم های باشگاهی برای مسئولان این تیم‌ها انجام شده است تا بر اساس درخواست‌های مطرح شده، زمان دقیق دیدارهای تدارکاتی موردنظر هم مشخص و نهایی شود.

تیم ملی والیبال نشسته آلمان در حالی به ایران سفر می کند که در تیر ماه میزبان یک دوره تورنمنت بین‌المللی است. برای برگزاری این تورنمنت از ایران هم دعوت شده است.

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال نشسته ایران و آلمان اعلام شد
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال نشسته ایران و آلمان اعلام شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تیم ملی ، والیبال ، آلمان ، ایران ، باشگاه ، برنامه ، مسابقات ، ترکیب اصلی ، المپیک ، میزبان ، دیدارهای ، تیم های برتر ، پانزدهمین دوره ، کمیته ملی