یو تجارت

90 درصد کاربران از سرویس مکان یاب گوشی استفاده می کنند.

5 اردیبهشت 95 ساعت 11:41
1 از 5 (1 رای)
90 درصد کاربران از سرویس مکان یاب گوشی استفاده می کنند.

نتایج حاصل از بررسی‌های جدید مرکز تحقیقاتی Pew Internet نشان داد از هر 10 آمریکایی که صاحب گوشی هوشمند هستند 9 نفر از خدمات مکان‌یاب روی دستگاه خود استفاده می‌کنند.

موبنا، میثم لطفی – مرکز تحقیقاتی eMarketer در یک گزارش مجزا پیش‌بینی کرد تعداد صاحبان گوشی‌های هوشمند طی سال ۲۰۱۶ میلادی رشد ۸٫۷ درصدی را تجربه می‌کند و تقریبا به میزان مشابه تعداد افرادی که در گوشی‌های خود سرویس‌های مسیریاب و مکان‌یاب را به کار می‌برند افزایش میابد.

بر اساس نتایج به دست آمده از این بررسی مشخص شد دوسوم صاحبان گوشی‌های هوشمند معادل ۶۷ درصد اعلام کردند که از سرویس‌های Pandora، Spotify یا خدمات مشابه برای در اختیار گرفتن موسیقی‌های مورد علاقه خود استفاده می‌کنند.

gps

در مقابل ۴۷ درصد کاربران توپیح دادند اپلیکیشن‌های مخصوص گفت‌وگوهای ویدیویی را به کار می‌برند و یک‌سوم هم اظهار داشتند روی گوشی هوشمند خود برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی تماشا می‌کنند و این خدمات را از طریق سرویس‌های پولی مانند Netflix یا Hulu Plus در اختیار می‌گیرند.

از بین افرادی که در این نظرسنجی حضور داشتند ۹۰ درصد اعلام کردند که از گوشی هوشمند خود برای پیدا کردن مسیرها، به کار گرفتن توصیه دیگر افراد و اطلاعات دقیق در مورد موقعیت‌های جغرافیایی استفاده می‌کنند.

مرکز تحقیقاتی eMarketer اعلام کرد ۹۶ درصد کاربران آمریکایی به صورت مرتب اپلیکیشن‌هایی که روی گوشی هوشمند خود نصب کرده‌اند را مورد استفاده قرار می‌دهند.

90 درصد کاربران از سرویس مکان یاب گوشی استفاده می کنند.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره 90 درصد کاربران از سرویس مکان یاب گوشی استفاده می کنند. نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سرویس ، مکان یاب ، کاربران ، خدمات ، مسیریاب ، اپلیکیشن ، برنامه ، اطلاعات ، موقعیت ، گوشی هوشمند ، بررسی های جدید