یو تجارت
ادامه مشکلات یاهو با کاهش درآمد

ادامه مشکلات یاهو با کاهش درآمد

ویرایش: 1395/2/1
نویسنده: pedram1365

مدیران یاهو روز گذشته از وخیم تر شدن اوضاع این شرکت در سه ماهه اول سال 2016 خبر دادند. کارشناسان معتقدند اعلام این خبر فشار بر یاهو برای فروش واحد عملیات اینترنتی این شرکت را افزایش خواهد داد.

موبنا - به گزارش نیویورک تایمز، مریسا میر مدیر اجرایی یاهو روز گذشته در مورد نتایج مالی فعالیت های یاهو به اظهارنظرهایی نه چندان خوش بینانه پرداخت، اما گمانه زنی رسانه‌ها در مورد فروش بخش هایی از این شرکت را رد کرد.

میر در این مورد گفت: اجازه دهید صریح باشم. هیات مدیره ما، گروه مدیریتی ما و من اتخاذ یک فرایند مدیریتی استراتژیک جایگزین را به اولویت خود مبدل کرده‌ایم. ما پاسخگو و جذاب بوده‌ایم و شخصا به صدها سوال و درخواست برای اطلاعات پاسخ داده‌ایم.

برخی منابع خبری از احتمال خرید واحد کسب و کار اینترنتی یاهو توسط شرکت مخابراتی وریزون خبر میدهند که قبلا شرکت AOL را هم خریداری کرده بود. اما اخبار منتشر شده در این زمینه تایید نشده است.

درآمد یاهو در سه ماهه اول سال جاری میلادی با کاهش ۱۱ درصدی به ۱٫۰۹ میلیارد دلار و ضرر خالص آن به ۹۹ میلیون دلار یا ۱۰ سنت به ازای هر سهم رسیده است. حال آنکه در سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ درآمد این شرکت ۱٫۲۳ میلیارد دلار و سود خالص آن ۲۱ میلیون دلار(دو سنت به ازای هر سهم) بوده است. کاهش درآمدهای تبلیغاتی یکی از عوامل اصلی نزول وضعیت یاهوست.منبع:

http://www.shahrekhabar.com/science/146113554050262

امتیاز دهی به مقالهادامه مشکلات یاهو با کاهش درآمد
ادامه مشکلات یاهو با کاهش درآمد
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ادامه مشکلات یاهو با کاهش درآمد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: یاهو ، مشکلات ، تداوم ، کاهش درآمد ، اینترنت ، هیات مدیره ، فرایند ، کسب و کار ، نزول ، تبلیغات ، دلار