یو تجارت

تاثیر رتبه گوگل با انتشار خبر رسمی در گوگل نیوز

25 فروردین 95 ساعت 11:33
1 از 5 (1 رای)
تاثیر رتبه گوگل با انتشار خبر رسمی در گوگل نیوز

گوگل نیوز یکی از ابزارهای افزایش ترافیک است که اغلب نادیده گرفته می‌شود و شرکت‌ها هنگام تهیه راهبرد محتوا حتی آن را در نظر هم نمی‌گیرند. در ادامه به اهمیت‌های انتشار خبر رسمی در گوگل نیوز برای بالاتر رفتن در رتبه گوگل می‌پردازیم.

گوگل نیوز که در سپتامبر 2002 تاسیس شد و تاکنون حدود 30 زبان زنده دنیا را پوشش می‌دهد، یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین بخش‌های گوگل به شمار می‌رود، چراکه این سرویس، اخبار را از منابع معروف و معتبر در یک جا گرد می‌آورد و کاربران را از زحمت مراجعه به سایت‌های خبری مختلف، برای کسب اخبار در حوزه‌های گوناگون بی‌نیاز می‌کند.

گوگل نیوز اخبار خود را از بیش از 25000 منبع جمع‌آوری می‌کند و در هفته بیش از یک میلیارد خواننده دارد. چه پتانسیل قدرتمندی! به علاوه، نتایج گوگل‌نیوز در بالای صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده می‌شود و اغلب پیش از نتایج غیرتبلیغاتی قرار می‌گیرد. پس مخاطبین مورد نیازتان به راحتی شما را پیدا خواهند کرد.و با توجه به غربالگری‌های گوگل بر روی محتواهایی که بر روی گوگل‌نیوز قرار می‌گیرد، این ترافیک می‌تواند به جامعه هدف شما کاملا نزدیک باشد.
بسیاری از بهبوددهندگان رتبه جستجو مدعی هستند که مقالاتی که در گوگل نیوز منتشر می‌شوند موجب افزایش اعتبار سایت منتشر کننده آن مقاله در گوگل می‌شود. قرار گرفتن در صفحه‌ای مثل گوگل‌نیوز که ارائه‌کنندگان جستجو آن را به عنوان سوابق وقایع قلمداد می‌کنند تنها باعث ایجاد مزیت برای سایت شما و استحکام نتایج جستجو برای آن می‌شود.

چگونه به گوگل نیوز راه یابید؟


حتما لازم نیست که سایت خود را در گوگل‌نیوز به ثبت برسانید تا از گوگل‌نیوز لینک دریافت کنید به این دلیل که به دلیل پروسه‌ها و فیلترینگ‌های زیاد به سختی می‌توان سایت خود را در گوگل نیوز ثبت کرد. یک روش برای گرفتن لینک از گوگل‌نیوز ثبت محتوا به عنوان خبر در سایت خبری «اخبار رسمی» است، به دلیل کسب اعتبار لازم سایت خبری اخبار رسمی از گوگل نیوز تمام محتواهای منتشر شده در این سایت خبری در گوگل نیوز منتشر می‌شود. در حال حاضر قرار دادن خبر بر روی سایت خبری «اخبار رسمی» کاملآ رایگان است و فقط کافی است در اخبار رسمی ثبت نام کنید.

با استفاده از خبر رسمی به دلیل بازبینی توسط تیم تحریریه «اخبار رسمی» محتوا شما با کیفیت‌های مناسب و به همراه نام تجاری، لوگو و اطلاعات از کسب‌وکار شما در گوگل نیوز قرار خواهد گرفت. همچنین با استفاده از انتشار محتوای شما به صورت خبر رسمی در گوگل نیوز  نام تجاری شما به عنوان منبعی با محتوای با ارزش برای روزنامه‌نگاران و خبرنگارانی که به دنبال محتوای با ارزش هستند شناخته می‌شود. بدین ترتیب خبرنگاران همیشه به دنبال بدست آوردن محتواهای کسب‌وکار شما هستند.

 برای آشنایی بیشتر با اهمیت محتوا در سئو می‌توانید مقاله «تاثیر محتوا بر سئو در سال 2016» را که قبلآ منتشر کرده ام مطالعه کنید. برای دریافت جدیدترین مقالات روابط عمومی و برند در ایمیل خود می‌توانید از اینجا در مجله هفتگی روابط عمومی «اخبار رسمی» عضو شوید.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تاثیر رتبه گوگل با انتشار خبر رسمی در گوگل نیوز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: رتبه ، گوگل ، انتشار ، خبر رسمی ، گوگل نیوز ، افزایش ترافیک ، محتوا ، موتورجستجو ، بهبود ، فیلترینگ ، سئو ، مجله هفتگی