یو تجارت

دانلود قطعه تصویری «آواز عشق» تقدیم به استاد آواز ایران

نویسنده: فایل می
18 فروردین 95 ساعت 22:26
1 از 5 (1 رای)
دانلود قطعه تصویری «آواز عشق» تقدیم به استاد آواز ایران

دانلود قطعه تصویری «آواز عشق» تقدیم به استاد آواز ایران


استاد محمدرضا شجریان

استاد محمدرضا شجریان


قطعه تصویری «آواز عشق» با عنوان «تقدیم به خنیاگر هزاره ها، استاد محمدرضا شجریان» به آهنگسازی «امین میراحمدی» و خوانندگی «مصطفی حامدی» از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

به گزارش سایت «رسانه جادوی کلمات»، هنرمندانی چون شروین مهاجر (کمانچه)، امین گلستانی (عود)، علیرضا دزفولیان (عود)، آیدین قربانی (شاعر) و محمد میرزایی (تدوین) در کنار امین میراحمدی (آهنگساز و نوازندۀ تار) و مصطفی حامدی (خواننده) در تولید این اثر همکاری داشته اتد.

در ادامه می توانید قطعه تصویری «آواز عشق» را با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

یادداشت امین میراحمدی درباره «آواز عشق»:

«و چه بهارِ نافرخنده ای که خبر ناخوشی کسی را بشنوی که ردپای صدایش در تمام فراز و نشیب های زندگانیت هست، کسی که با صدایش مویه کردی، پایکوبی کردی و عاشق شدی، اما چه حیرت انگیز و خوشایند است تفسیر این سرو استوار، از ناخوشی…

افتخار می کنم در دوره ای هستم که شجریان حیات دارد، چهره ای که هزاره ها باید حسرت بکشند تا همچون اویی گام به تاریخ بگذارد….

به دنبال ارسال پیام نوروزی استاد شجریان، فضای احساسیِ عمیقی در جامعه ایجاد شد، تحت تاثیر این فضا «آواز عشق» به منظورِ برداشتن گامی کوچک در جهت عرض ارادت به محضر ایشان و آرزوی سلامتی کامل برای این استاد گرانقدر ساخته و به همت هنرمندان گرانقدر تهیه شد، در این تصنیف سعی شده از شیوه تصنیف سازی استاد شجریان، که خاضعانه تا به حال از آن سخن نگفتند استفاده شود.

با آرزوی سلامتی کامل و عاجل برای فخر موسیقی دوران، استاد محمدرضا شجریان»

+دانلود قطعه تصویری «آواز عشق»

منبع: رسانه جادوی کلمات

بازنشر : رسانه یوتجارت

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود قطعه تصویری «آواز عشق» تقدیم به استاد آواز ایران نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود قطعه تصویری «آواز عشق» تقدیم به استاد آواز ایران ، شجریان ، سنتی ، موسیقی سنتی ، اواز عشق ، دانلود اواز عشق ، متن اهنگ اواز عشق ، سنتی ، استاد شجریان ، خسروی اواز ایران ، اواز ، سنتی