یو تجارت

درامد زایی وکسب وکارتجاری درفضای مجازی

16 فروردین 95 ساعت 23:06
1 از 5 (1 رای)
درامد زایی وکسب وکارتجاری درفضای مجازی

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران، مزیتی که کسب و کار سنتی دارد وجود یک فضای اداری است و این محیط نیاز به یک سری کارمند دارد که اهدافشان را برای پیشبرد در جریان کاری قرار داده و در نهایت موفق شوند بنابراین کسب و کار اینترنتی به نسبت نوع سنتی آن ملزم به داشتن دفتر کاری یا تعداد زیادی کارمند نیست.

اما حتی کسانی هم که از دنیای ارتباطات و تکنولوژی برای راه اندازی کسب و کارشان استفاده نمودند و به نوعی بخش اعظم کارشان از طریق اینترنت انجام می شود تمایل دارند که دفتر کاری برای خود و کارمندان داشته باشند و ترجیحا کار را در یک فضای اداری پیش ببرند.

در واقع وجود یک فضای فیزیکی و اداری برای انجام کار لازم است مگر اینکه تعداد کارمندان محدود باشد یا اینکه شما خودتان یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کرده باشید و محصولات خانگی یا هنری تان را به فروش برسانید.

قطعا کسب و کار اینترنتی برای افراد بسیار آسان تر از راه اندازی یک کسب و کار در فضای اداری است. اما معایبی که این نوع از تجارت دارد شاید ارتباط غیر مستقیم با مشتریان باشد مثلا شما در فضای یک شرکت میتوانید مشتری ها را ببینید یا با آنها تلفنی صحبت کنید اما در فضای مجازی مشتری باید به صورت آنلاین با شما در ارتباط باشد و محصولات مورد نظرش را خریداری کند.
 
کسب و کار مجازی و اینترنتی بسیار قابل انعطاف است و در صورت تبلیغات فراوان و آگاهی به افراد میتواند رونق بگیرید و پس از مدتی کار و تلاش و درآمد زایی میتوانید یک دفتر کوچک هم بزنید و کارمندان را اضافه کنید. در اصل این تکنولوژی است که راه درآمد زایی را برای افراد آسان نموده است.

کسب و کار مجازی یا همان کسب کار اینترنتی که باعث به وجود آمدن فروشگاه های اینترنتی متعدد شده است باید پویا باشد به این صورت که مشتری بتواند برای خرید محصول به فروشگاه اعتماد کند در اصل پشتیبانی سایت و فروشگاه باید همیشه فعال باشد تا مشتری سوالات خود را به راحتی بپرسد و ایمیل های مختلفی مه برای فروشگاه فرستاده میشود مرتب چک شده و مثل یک فضای اداری مشتری باید با شما در ارتباط باشد.

راه اندازی کسب و کارهای کوچک در قالب فضای اینترنتی حتما نیاز به وجود یک شرکت ندارد اما بد نیست شما یک فضای اداری کوچک هم داشته باشید و در آن فضا مشغول به کار شوید یا اینکه پشتیبانی قوی داشته باشید که مشتریان بهتر بتوانند با شما در ارتباط باشند داشتن یک فضای اداری کوچک حتما نشان از معتبر بودن نیست اما اگر بتوانید راه های ارتباطی با مشتری را راحت تر و در دسترس تر قرار دهید مشتری با خیال آسوده خرید می کند.

درامد زایی وکسب وکارتجاری درفضای مجازی
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره درامد زایی وکسب وکارتجاری درفضای مجازی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کسب و کار ، ارتباطات ، تکنولوژی ، اینترنت ، فضای مجازی ، درآمدزایی ، فروشگاه اینترنتی ، فضای اینترنتی ، کارمندی در اینترنت ، کاراینترنتی