یو تجارت

صفر و صد کسب درآمد از بازاریابی اینترنتی

نویسنده: فایل می
12 آبان 02 ساعت 10:57
3.7 از 5 (3 رای)
روش‌های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که هر فردی با هر شرایطی می‌تواند کسب درآمد داشته باشد اما روش انجامش متفاوت است. در ادامه درباره روش‌های کسب درآمد آنلاین توضیح دادیم که می‌توانید با دانستن این روش‌ها از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید.
صفر و صد کسب درآمد از بازاریابی اینترنتی

روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که هر فردی با هر شرایطی می تواند کسب درآمد داشته باشد اما روش انجامش متفاوت است. در ادامه درباره روش های کسب درآمد آنلاین توضیح دادیم که می توانید با دانستن این روش ها از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید.

سایت یو تجارت راه های زیادی برای کسب درآمد را برای شما آماده کرده است که یکی از راحت ترین و جذاب ترین ها استفاده و انتشار از محصولات فروشندگان طرق مختلف است .


روشهای متنوع وجذاب کسب درآمد از یوتجارت

1.بازاریابی محصولات

2.بازاریابی از طریق دریافت آگهی

ثبت نام در بخش آگهی

3.بازاریابی از طریق جذب فروشنده

ثبت نام در بخش فروشنده

4.بازاریابی از طریق جذب تبلیغات

ثبت نام در بخش جذب تبلیغات

5. بازاریابی در بخش ثبت سایت


کسب درآمد از بخش بازاریابی یو تجارت

شما پس از ثبت در سایت یوتجارت از طریق » ثبت نام « وارد پنل کسب درآمد خود می شوید که و پس از آن وارد بخش لینک های بازاریابی می شوید که تصویر آن را مشاهده می کنیدپس از ورود به بخش لینک های بازاریابی محصولاتی که از طریق فروشندگان سایت درج شده است را مشاهده می فرمائید

سمت را نام محصولات و سمت چپ لینک های بازاریابی مانند تصویر زیر برای شما قابل نمایش است .

محصولات

با ساخت یک وبلاگ در خیلی از سایت هایی که این صفحه را در اختیار شما قرار می دهند مانند فورکیا - رزبلاگ - نیو بلاگ و .... محصولات خود را در آن ها منتشر می کنید .

شما می توانید چند وبلاگ داشته باشید یا اینکه یک وبلاگ را خوب مدیریت کنید و یا اینکه می تواندی از طریق بخش اشتراک گذاری محصولات را در کانال و اینستاگرام منتشر کنید و یا برای دوستان خود ارسال فرمائید .


معرفی بلاگ موفق

یکی از بلاگ های موفقی که خوب عمل کرده است می نوانیم به نادی پوش معرفی کنیم . این بلاگ بسیار زیبا و کامل محصولات را در کنار هم قرارداده است و از موضوع بندی و تصاویر جذاب در کنار هم استفاده کرده است .


http://nadipoosh.4kia.ir


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید منتظر نظرات یا سوالات خود در انتهای همین مقاله هستیم .

باسپاس
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره صفر و صد کسب درآمد از بازاریابی اینترنتی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب