یو تجارت

استحکام وقدرت iPhone SE در مقابل سه تست خراش، حرارت و انعطاف پذیری

14 فروردین 95 ساعت 10:51
1 از 5 (1 رای)
استحکام وقدرت iPhone SE در مقابل سه تست خراش، حرارت و انعطاف پذیری

بررسی مقاومت گوشی های هوشمند در برابر آزمایش ها و تست‌های مختلف همیشه یکی از موضوعات پر طرفدار نزد کاربران بوده است چرا که آنها بدون صرف هیچ هزینه ای می توانند از کیفیت بدنه و دیگر  قطعات سخت افزاری موجود در آن گوشی اطلاع پیدا کنند. جذابیت این موضوع هنگامی چند برابر می شود که این گوشی محصولی از اپل باشد. در ادامه با یک بررسی ویدیویی از استحکام گوشی iPhone SE همراه باشید.

به تازگی ویدیویی از سوی سایت های خبری مختلف منتشر شده است که مقاومت گوشی iPhone SE، جدیدترین محصول اپل، در برابر آزمایش های خراش، حرارت و انعطاف پذیری را به تصویر می کشد. همانطور که در این ویدیو قابل مشاهده است این گوشی در تست انعطاف پذیری با شکست روبرو می شود چرا که بدنه آن از قسمت دکمه های تنظیم میزان صدا با ضعف بزرگی روبرو است. با توجه به این ویدیو، به نظر می رسد که اپل این بار از سری آلومینیوم های مرغوب 7000 در تولید بدنه این گوشی استفاده نکرده است.

اما جدیدترین محصول از گوشی های آیفون اپل، در دو تست خراش و حرارت بسیار بهتر عمل می کند. در حالی که در تست خراش، پنل جلویی گوشی مشابه با گوشی گلکسی اس 7 آسیب می بیند دکمه ها و دیگر قسمت ها از استحکام مناسبی برخوردار هستند.

استحکام وقدرت iPhone SE در مقابل سه تست خراش، حرارت و انعطاف پذیری
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره استحکام وقدرت iPhone SE در مقابل سه تست خراش، حرارت و انعطاف پذیری نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: استحکام ، iphone ، iphone SE ، حرارت ، گوشی ، انعطاف پذیری ، اپل ، مقاومت ، محصول ، گوشی گلکسی ، پنل جلویی گوشی ، جدیدترین